0,00zł

Do Kasy

82-częściowy zestaw naczyń imprezowych z motywem Psiego Patrolu, obrus, serwetki, kartki z zaproszeniami, talerze, proporczyki, słomki, kapelusze, nóż, widelce, łyżeczki

Opinie:
(0)
  • Marka: Generisch
  • Model: B071NT7KZQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 13:02 CET - więcej
114,62zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
Zestaw naczyń imprezowych z motywem Psiego Patrolu: Zestaw imprezowy wielokrotnego użytku zawiera 1 obrus na stół, 1 baner, 10 serwetek, 6 papierowych kubków, 6 x papierowe talerze, 6 x słomki, 6 x maseczki na imprezę, 6 x torebka prezentowa, 6 x zaproszenia. Nasz zestaw na imprezę urodzinową obejmuje naczynia i dekoracje, takie jak banery i obrusy.
Wysokiej jakości materiały: Akcesoria na przyjęcia urodzinowe dla dzieci z Psiego Patrolu wykonane są z materiałów papierowych o jakości spożywczej, które mogą być używane do łatwego przechowywania posiłków imprezowych. Zestaw na imprezę urodzinową to idealny wybór, aby uszczęśliwić gości i dzieci. Przyjdź do domu i ciesz się radosną i szczególną imprezą tematyczną superbohaterów.
Doskonałe wzornictwo: Nasze zestawy urodzinowe dla dzieci mają maski na oczy, talerze, filiżanki i dekoracje, które wyglądają świetnie. Ten zestaw naczyń imprezowych zapewnia miejsce dla 10 osób i jest idealny na rodzinne uroczystości wielkanocne, maluchy ją pokochają
Naczynia na imprezę wielokrotnego użytku: naczynia urodzinowe dla dzieci, które można łatwo wyczyścić po imprezie, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu z gośćmi i cieszyć się letnią imprezą. Z dekoracjami urodzinowymi dla dzieci można ozdobić każdy rodzaj imprezy i uroczystości.
Zestaw akcesoriów na imprezy: nasz zestaw naczyń z motywem Psiego Patrolu może być używany jako dekoracja urodzinowa, dla dzieci, na Wielkanoc, imprezę tematyczną, przyjęcie dla dziecka, urodziny, duże wydarzenia itd.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..