0,00zł

Do Kasy

CARFIA Damskie okulary przeciwsłoneczne w stylu retro, polaryzacyjne, UV 400, do jazdy samochodem, wędkowania, podróży, oprawki z acetatu, A - rama: tarcza szyldowa; soczewki: szare, jeden rozmiar

Opinie:
(0)
  • Marka: Carfia
  • Model: B073GP9BT4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:25 CET - więcej
109,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Rozmiar uniwersalny
Kolor: A - rama: tarcza szyldowa; soczewki: szare
Okulary przeciwsłoneczne w stylu retro marki Carfia są małe i delikatne. Połączenie szlachetnych soczewek z oprawką tworzy doskonały obraz całości. Stylowe detale i skoordynowane kształty są dopracowane dzięki najwyższej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu.
Dzięki przyciemnianiu szkieł z filtrem UV400, okulary przeciwsłoneczne zapewniają najlepszą ochronę przed światłem słonecznym. 100% wszystkich promieni UVA, UVB i UVC, jak również szkodliwe światło niebieskie do 400 nm podlega filtrowaniu; soczewki polaryzacyjne tłumią niepożądane odbicia z gładkich powierzchni, takich jak mokre drogi, woda i szyby.
Dzięki lekkiej, wytrzymałej oprawce, okulary przeciwsłoneczne marki Carfia są wytrzymałe, ochronią i zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Wytrzymałe zauszniki pasują do eleganckiej oprawy. Dopasowane zauszniki gwarantują nie tylko idealne przyleganie, ale także dopełniają elegancki wygląd okularów przeciwsłonecznych.
Ze względu na neutralny wygląd, okulary przeciwsłoneczne Carfia mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni. Idealne dla stylu, do jazdy samochodem, golfa, na podróż, do wędkowania i wszystkie innych aktywności na świeżym powietrzu.
Zawartość przesyłki: 1 x okulary przeciwsłoneczne Carfia; 1 x etui na okulary; 1 x ściereczka do czyszczenia; Szerokość szkieł: 48 mm; Wysokość szkieł: 43 mm; Mostek: 23 mm; Długość zauszników: 145 mm.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Rozmiar uniwersalny
Kolor A - rama: tarcza szyldowa; soczewki: szare
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..