0,00zł

Do Kasy

New Classic Toys 11053 drewniana zabawka do udawania kuchnia dla dzieci odgrywanie ról w zestawie akcesoria, biały/srebrny, biały/srebrny

Opinie:
(0)
  • Marka: New Classic Toys
  • Model: B073H16ZPL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:56 CET - więcej
432,72zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: White/Silver
Kolor: Biały/srebrny
Bezpieczeństwo: chcemy rzucić wyzwanie, podniecać i cieszyć się dziećmi dzięki wysokiej jakości zabawkom. Wszystkie produkty spełniają najsurowsze wymagania bezpieczeństwa spełniają normy EN-71. Nasze produkty są trwałe przez pokolenia. Jesteśmy z tego bardzo dumni.
Zabawa: ta piękna zabawka jest kolorowa i dobrze się bawi. Kolor jest bardzo jasny. Dzieci spędzają dużo czasu na zabawie, a rodzice w końcu mogli odpocząć
Nauka: pielęgnuj postrzeganie kolorów przez dzieci w grze, aby trenować rękę, mózg, koordynację oczu. Rodzice bawiący się z dziećmi, uczą je rozumieć kształt i cechy każdej części, rozwijają zdolności poznawcze dzieci.
Wiek: Zaprojektowana dla każdego w wieku od 3 lat, ta zabawka wyobraźni może cieszyć się nim każde dziecko w rodzinie
Bon Appetit: Ten zestaw zabawek jest częścią kolekcji "Bon Appetit" New Classic Toys. Cięcie, pieczenie, gotowanie i gotowanie na kolację! Nasze małe garnki, patelnie, zestawy sadzonek i kuchnie to absolutny niezbędnik dla małych szefów kuchni.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar White/Silver
Kolor Biały/srebrny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..