0,00zł

Do Kasy

Monopoly Classic

Opinie:
(0)
  • Marka: Hasbro Gaming
  • Model: B0746Q6YCK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:57 CET - więcej
65,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: n/d
Absolutny klasyk: kupowanie ulic, budowanie domów i hoteli, płacenie czynszu - celem jest doprowadzenie innych graczy do bankructwa jako rekin nieruchomości na dobrze znanych ulicach.
Zabawa dla całej rodziny: w Classic Edition z 8 najpopularniejszymi postaciami, młodymi i starszymi, w wieku od 8 lat, możesz walczyć o pozycję monopolisty - odpowiednia dla 2 do 6 graczy.
Zakres dostawy: 1 x Monopoly Classic, gra towarzyska dla dorosłych i dzieci firmy Hasbro.
Klasyk, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kolekcji gier: bez litości przejmij większość ziemi, zbieraj czynsze i buduj domy lub hotele - jeśli nie jesteś spłukany na koniec gry, wygrywasz!
Idealny na wieczór z grą: mając odpowiedni instynkt do sprytnych inwestycji i spekulacji, następne spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną będzie absolutną atrakcją.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor n/d
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..