0,00zł

Do Kasy

Krom Kendama Pop Lavender Zabawka - Zwiększone zdolności poznawcze - Poprawia równowagę, refleks i kreatywność - Zaprojektowane przez profesjonalistów dla początkujących i ekspertów.

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B075D84DKG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
99,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: fioletowy
Najwyższa jakość: Kendama wykonana jest z wysokiej jakości drewna hetralnego, zaprojektowanego tak, aby wytrzymać częste i rygorystyczne użytkowanie. Elastyczny sznurek tej Kendamy został zaprojektowany tak, aby uniknąć plątania się, co pozwala na łatwe i wygodne wrażenia z gry.
Komfort: Ta profesjonalnie zaprojektowana i stworzona Kendama ma idealnie gładką konsystencję z nienaganną równowagą, która zapewnia doskonałe wrażenia. Idealnie wyważona konstrukcja zabawki sprawia, że jest ona dostępna do użytku prawą ręką tak samo jak lewa.
Pozytywny wpływ na zdrowie: Kendama poprawia zdolność reakcji i koncentracji, a także zwiększając odruchy, równowagę i kreatywność. Buduje również koordynację. Ta fachowo zaprojektowana japońska zabawka jest zdrowym sposobem radzenia sobie z wyzwaniami poznawczymi.
Tradycyjna zabawka: Wyczerpująca z początków 18 wieku, ta klasyczna zabawka jest hołdem dla sztuki i kultury Japonii. Gracze są ekspertami w dziedzinie posługiwania się tą zabawką na różne sposoby z tą Kendamą dla wszystkich grup wiekowych i stają się mistrzami w sztuce Kendamy w praktyce.
Dla wszystkich: Ta wysokiej jakości i doskonale zaprojektowana zabawka nadaje się do użytku przez graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który zaczyna się uczyć, czy wykwalifikowanym ekspertem, ten pakiet sznurków jest dla Ciebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor fioletowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..