0,00zł

Do Kasy

Super Wings Playset Jett's Takeoff Tower + Jett Pop Transforming Tiger - zabawkowy samolot i pop transformujący robot z serialu animowanego Super Wings, zabawki dla dzieci w wieku 3+.

Opinie:
(0)
  • Marka: Super Wings
  • Model: B076PVYPPC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:01 CET - więcej
222,62zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: jeden rozmiar
Kolor: wielokolorowy
PLAYSET SUPER WINGS - samolot do zabawy Jett's Takeoff Tower w zestawie z figurką Pop Transform Jett z serialu animowanego Super Wings. Ten zestaw zabawowy w kształcie samolotu na kółkach otwiera się jednym ruchem i przekształca w lotnisko z wieżą kontrolną w środku. Zawiera wiele pasów startowych, aby wysłać Jetta na jego misje: jeden pas z przodu, jeden z tyłu i jeden z każdej strony.
PLAY PLANE - Zanurz się w świecie Super Wings na niezwykłą przygodę z tym małym robotem pop-transformowanym Jettem zawartym w tym zestawie zabaw! Ten zabawkowy robot szybko przekształca się w samolot do zabawy lub figurkę do zabawy, dając dzieciom jak najwięcej radości.
KREATYWNOŚĆ - Dzięki różnym doświadczeniom podczas zabawy, zestaw zabawowy Jett's Takeoff Tower Super Wings Playset pomaga Twoim dzieciom zwiększyć wyobraźnię poprzez ponowne wykonywanie misji superbohaterów z serialu animowanego! Naciśnij wieżę kontrolną, a Jett wystartuje z tylnego lub bocznego pasa startowego. Naciśnij mały żółty przycisk, a on wystartuje z przedniego pasa samolotu.
ZABAWA DLA DZIECI W WIEKU 3 LAT I WIĘCEJ - Samolot do zabawy Jett's Takeoff Tower i figurka Jett pop transform z Super Wings są odpowiednie dla dzieci w wieku 3 lat i starszych. Zabawka dla dzieci jest łatwa do odebrania.
Prezenty dla dzieci - Podaruj swoim dzieciom zabawkowy zestaw samolotowy Jett's Takeoff Tower z Super Wings na urodziny lub Boże Narodzenie i pozwól dzieciom przeżyć niesamowite lotnicze przygody z bohaterami serialu telewizyjnego. Zbierz także figurki Super Wings (sprzedawane oddzielnie) i pozwól dzieciom stworzyć własne scenariusze oparte na przygodach małych samolotów Super Wings!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar jeden rozmiar
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...