0,00zł

Do Kasy

Super Wings Playset Jett's Takeoff Tower + Jett Pop Transforming Tiger - zabawkowy samolot i pop transformujący robot z serialu animowanego Super Wings, zabawki dla dzieci w wieku 3+.

Opinie:
(0)
  • Marka: Super Wings
  • Model: B076PVYPPC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:01 CET - więcej
222,62zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: jeden rozmiar
Kolor: wielokolorowy
PLAYSET SUPER WINGS - samolot do zabawy Jett's Takeoff Tower w zestawie z figurką Pop Transform Jett z serialu animowanego Super Wings. Ten zestaw zabawowy w kształcie samolotu na kółkach otwiera się jednym ruchem i przekształca w lotnisko z wieżą kontrolną w środku. Zawiera wiele pasów startowych, aby wysłać Jetta na jego misje: jeden pas z przodu, jeden z tyłu i jeden z każdej strony.
PLAY PLANE - Zanurz się w świecie Super Wings na niezwykłą przygodę z tym małym robotem pop-transformowanym Jettem zawartym w tym zestawie zabaw! Ten zabawkowy robot szybko przekształca się w samolot do zabawy lub figurkę do zabawy, dając dzieciom jak najwięcej radości.
KREATYWNOŚĆ - Dzięki różnym doświadczeniom podczas zabawy, zestaw zabawowy Jett's Takeoff Tower Super Wings Playset pomaga Twoim dzieciom zwiększyć wyobraźnię poprzez ponowne wykonywanie misji superbohaterów z serialu animowanego! Naciśnij wieżę kontrolną, a Jett wystartuje z tylnego lub bocznego pasa startowego. Naciśnij mały żółty przycisk, a on wystartuje z przedniego pasa samolotu.
ZABAWA DLA DZIECI W WIEKU 3 LAT I WIĘCEJ - Samolot do zabawy Jett's Takeoff Tower i figurka Jett pop transform z Super Wings są odpowiednie dla dzieci w wieku 3 lat i starszych. Zabawka dla dzieci jest łatwa do odebrania.
Prezenty dla dzieci - Podaruj swoim dzieciom zabawkowy zestaw samolotowy Jett's Takeoff Tower z Super Wings na urodziny lub Boże Narodzenie i pozwól dzieciom przeżyć niesamowite lotnicze przygody z bohaterami serialu telewizyjnego. Zbierz także figurki Super Wings (sprzedawane oddzielnie) i pozwól dzieciom stworzyć własne scenariusze oparte na przygodach małych samolotów Super Wings!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar jeden rozmiar
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..