0,00zł

Do Kasy

Ravensburger Puzzle 8617 Psi Patrol 35 Elementów Puzzle Dla Dzieci (8617) Unikalne Elementy, Technologia Softclick - Klocki Pasują Idealnie

Opinie:
(0)
19,90zł
Najpopularniejsza marka puzzli na świecie - Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie. Od ponad 100 lat logo Ravensburger jest gwarancją najwyższej jakości i wspaniałej zabawy.
Antyrefleksyjna powłoka – wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką. Obrazek nadrukowany na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbicia światła i ułatwia układanie.
Unikalne elementy – dzięki opatentowanej technologii SoftClick, każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
Doskonałe na prezent – pomysł na prezent dla osób w każdym wieku, na każdą okazję – urodziny czy Gwiazdkę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości
Stworzone dla dzieci – wielkość elementów puzzli dla dzieci jest dopasowana do ich możliwości manualnych w każdym wieku.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..