0,00zł

Do Kasy

Ravensburger Puzzle 8617 Psi Patrol 35 Elementów Puzzle Dla Dzieci (8617) Unikalne Elementy, Technologia Softclick - Klocki Pasują Idealnie

Opinie:
(0)
19,90zł
Najpopularniejsza marka puzzli na świecie - Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie. Od ponad 100 lat logo Ravensburger jest gwarancją najwyższej jakości i wspaniałej zabawy.
Antyrefleksyjna powłoka – wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką. Obrazek nadrukowany na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbicia światła i ułatwia układanie.
Unikalne elementy – dzięki opatentowanej technologii SoftClick, każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
Doskonałe na prezent – pomysł na prezent dla osób w każdym wieku, na każdą okazję – urodziny czy Gwiazdkę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości
Stworzone dla dzieci – wielkość elementów puzzli dla dzieci jest dopasowana do ich możliwości manualnych w każdym wieku.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..