0,00zł

Do Kasy

Ravensburger GraviTrax trampolina rozszerzeniowa – idealne akcesorium do spektakularnych torów kulowych, zabawka konstrukcyjna dla dzieci od 8 roku życia.

Opinie:
(0)
36,51zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: OneSize
Kolor: kolorowy
Trampolina GraviTrax to rozszerzenie interaktywnego systemu kolejek kulowych GraviTrax: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, lecz tworzą cały świat kolejek – idealne wprowadzenie do świata kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax to zabawne przeżycie: trampolina wytrzymuje siłę ciężkości i sprawia, że kule uderzają w koleję – zapewnia to jeszcze więcej akcji i napięcia.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć trampolinę z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejek kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Dzięki trampolinie rozszerzającej GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i realizować jeszcze ciekawsze trasy – dzięki temu GraviTrax nigdy się nie nudzi i zawsze pozostaje wspaniałą rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający zawiera: 2 x trampolina z kamieniami akcji, 2 x kątownik wysokości i jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku od 8 lat, które chcą rozszerzyć lub na nowo zaprojektować swoją torkę kulową.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar OneSize
Kolor kolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..