0,00zł

Do Kasy

New Classic Toys 11065 Modele aneksu kuchennego z płytą kuchenną, Multi Color

Opinie:
(0)
  • Marka: New Classic Toys
  • Model: B07C3R2N7F
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:09 CET - więcej
490,12zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
Bezpieczeństwo: chcemy zadzwonić dzieci wysokiej jakości zabawkami, zachwycić i cieszyć się nimi. Wszystkie produkty spełniają najsurowsze wymagania bezpieczeństwa i są zgodne z normą EN-71. Nasze produkty spełniają pokolenia. Jesteśmy z tego bardzo dumni.
Zabawa: Ta piękna zabawka jest kolorowa i daje wiele radości podczas zabawy. Kolor jest bardzo jasny. Dzieci spędziły dużo czasu z zabawami, a rodzice mogą wreszcie odpocząć.
Nauka: Uprawiaj postrzeganie kolorów dzieci w zabawie, aby trenować koordynację rąk, mózgu i oczu dzieci. Rodzice, którzy bawią się z dziećmi pomagają zrozumieć kształt i właściwości instrumentów muzycznych oraz rozwijać umiejętności kognitywne dzieci.
Wiek: ta zabawka została zaprojektowana dla wszystkich dzieci w wieku od 3 lat i może się nią cieszyć każdym dzieckiem w rodzinie
Bon Appetit: Ten zestaw zabawek jest częścią kolekcji "Bon Appetit" firmy New Classic Toys. Cięcie, piec, gotowanie i gotowanie do kolacji! Nasze małe garnki, patelnie, sadzonki i kuchnie są absolutnym must-have dla małych mistrzowskich kucharzy.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..