0,00zł

Do Kasy

New Classic Toys 11065 Modele aneksu kuchennego z płytą kuchenną, Multi Color

Opinie:
(0)
  • Marka: New Classic Toys
  • Model: B07C3R2N7F
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:09 CET - więcej
490,12zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
Bezpieczeństwo: chcemy zadzwonić dzieci wysokiej jakości zabawkami, zachwycić i cieszyć się nimi. Wszystkie produkty spełniają najsurowsze wymagania bezpieczeństwa i są zgodne z normą EN-71. Nasze produkty spełniają pokolenia. Jesteśmy z tego bardzo dumni.
Zabawa: Ta piękna zabawka jest kolorowa i daje wiele radości podczas zabawy. Kolor jest bardzo jasny. Dzieci spędziły dużo czasu z zabawami, a rodzice mogą wreszcie odpocząć.
Nauka: Uprawiaj postrzeganie kolorów dzieci w zabawie, aby trenować koordynację rąk, mózgu i oczu dzieci. Rodzice, którzy bawią się z dziećmi pomagają zrozumieć kształt i właściwości instrumentów muzycznych oraz rozwijać umiejętności kognitywne dzieci.
Wiek: ta zabawka została zaprojektowana dla wszystkich dzieci w wieku od 3 lat i może się nią cieszyć każdym dzieckiem w rodzinie
Bon Appetit: Ten zestaw zabawek jest częścią kolekcji "Bon Appetit" firmy New Classic Toys. Cięcie, piec, gotowanie i gotowanie do kolacji! Nasze małe garnki, patelnie, sadzonki i kuchnie są absolutnym must-have dla małych mistrzowskich kucharzy.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..