0,00zł

Do Kasy

ROXENDA Magiczna Kostka, Speed Cube Set 2x2 3x3 Piramida Magiczna Kostka Prędkości Zestaw (Włókno węglowe)

Opinie:
(0)
  • Marka: ROXENDA
  • Model: B07CWP2PYP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:13 CET - więcej
89,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Włókno węglowe
⛳ Idealne Połączenie - Roxenda Speed Cube Set (2x2 3x3 Piramida Magiczna Kostka) to klasyczna Kostka Prędkości w dopasowanej kolorystyce. Obróć boki kostki prędkości tak, aby każda z sześciu ścian miała tylko jeden kolor. Idealny dla początkujących i profesjonalistów. Każdy zestaw Speed ​​Cube zawiera instrukcję obsługi w języku angielskim.
⛳ Materiał ABS i żywy kolor - Nasze materiały są uznanymi na całym świecie materiałami zapewniającymi bezpieczeństwo i ochronę środowiska oraz posiadają certyfikat CE. Wykonane z materiału ABS, nietoksycznego materiału, stabilności struktury molekularnej, odporności na uderzenia. unikać zużycia, które prowadzi do utraty odkształceń w długim okresie czasu.
⛳ Unikalna Konstrukcja - doskonałe cięcie narożników, regulacja naciągu. Trudny do wybicia, dobra kontrola kostki, doskonała stabilność. Krawędzie są wyprofilowane, a element centralny to koło, co znacznie ułatwia i przyspiesza obrót.
⛳ To nie tylko zabawka - Kostka Prędkości może promować poczucie przestrzeni i poprawiać pamięć dziecka; granie w ten sposób w wolnym czasie może zmniejszyć presję na dorosłych do pracy, jednocześnie zapobiegając utracie pamięci u osób starszych.
⛳ Idealny Prezent - kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś, możesz spróbować rozciągnąć swój mózg lub spędzić wolny czas z najbliższymi. Ta gra kostka prędkości nigdy nie wyjdzie z mody i powstrzyma Twoje dzieci od telewizora / iPada. Najlepszy prezent świąteczny / urodzinowy dla dzieci, przyjaciół i członków rodziny. Może być również przyznana jako nagroda dla studentów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Włókno węglowe
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..