0,00zł

Do Kasy

LEGO City 60216 Straż pożarna w śródmieściu

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B07FNS6J8V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:17 CET - więcej
585,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Standard
Kolor: Wielokolorowy
Klocki LEGO CITY W zestawie siedem minifigurek LEGO City: dwoje pracowników budowy, pilot i czworo strażaków. Ten kreatywny zestaw zawiera dwupiętrowy budynek z dachem połączony z ogrodzonym placem budowy, na którym znajdują się uchwyty na narzędzia, przewracająca się latarnia i przenośna toaleta ze zdejmowanym dachem i drzwiami, a także wolnostojący dźwig z obrotowym ramieniem i działającą wyciągarką zakończoną hakiem. Duży wóz strażacki ma klocek ze światłem i dźwiękiem (nowość na styczeń 2019 r.), wysuwane podpory stabilizacyjne, otwierane schowki z boku i z przodu, wysuwaną i obracaną drabinę oraz węża strażackiego wyposażonego w pompę z funkcją armatki wodnej (nowość na styczeń 2019 r.). Dodatkowo w tym wspaniałym zestawie jest helikopter ratunkowy z otwieranym kokpitem, obrotowymi wirnikami i miotaczem trzech klocków (nowość na styczeń 2019 r.); zdalnie sterowany pojazd o nazwie R.O.S.-T3 z wysuwanymi chwytakami i miotaczem wielu klocków (nowość na styczeń 2019 r.) oraz motocykl strażacki. Akcesoria: dwie lampy ostrzegawcze, radio, dwa komplety sprzętu ochronnego, 12 klocków przedstawiających wodę, młot pneumatyczny, kanapka, dwie butelki wody, pilot zdalnego sterowania do dźwigu, dwa toporki strażackie (nowość na styczeń 2019 r.), pilot zdalnego sterowania do pojazdu R.O.S.-T3 oraz dziewięć zbudowanych z klocków płomieni do przewrócenia. Obróć dźwig i podnieś toaletę w powietrze za pomocą wyciągarki. Naciśnij klocek ze światłem i dźwiękiem na wozie strażackim i zawieź strażaków do pożaru. Podnieś drabinę i naciśnij miech pompy, by wystrzelić klocki przedstawiające wodę i przewrócić płomienie. Załaduj miotacze z tłoczkami na wiele klocków zamontowane na helikopterze i pojeździe zdalnego sterowania i pomóż strażakom uporać się z ogniem. Ten rewelacyjny zestaw zawiera ponad 900 klocków. Budynek z placem budowy (w tym latarnia i przenośna toaleta) ma ok. 27 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości. Wóz strażacki z drabiną ma ok. 8 cm wysokości, 39 cm długości i 6 cm szerokości. Dźwig ma ok. 24 cm wysokości, 21 cm długości i 11 cm szerokości. Helikopter ma ok. 8 cm wysokości, 19 cm długości i 4 cm szerokości.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Standard
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..