0,00zł

Do Kasy

LEGO City Fire Brigade straz pozarna 60215 (509 czesci) swiatlo i dzwiek - 2019

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B07GW2L164
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:37 CET - więcej
449,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden rozmiar
Kolor: NIEBIESKI
Zawiera 4 minifigurki LEGO City: głowę strażaka i 3 strażaków oraz figurę strażaka. Akcesoria obejmują wytrząsarkę przeciwpożarową, z której można latać gałkami wody, 6 elementów wody, wiadro, telefon, telewizor, popcorn i element zdalnego sterowania drona. Obróć wirniki, aby podnieść dron i obrócić kamerę, aby poszukać ognia.
Zawiera zaciętą remizę strażacką z biurem, salonem i wieżą budynkową, małą przystanię do łodzi i własny garaż z dużą bramą wejściową, która się otwiera oraz miejsce do lądowania dla dołączonego drona rekreacyjnego. Jest też mała scena z koszem na kółkach, stosem gazet i składanymi elementami płomienia.
Ten fajny zestaw zawiera również pojazd żelowy straży pożarnej z lampką roboczą i kamieniem dźwiękowym (nowy od stycznia 2019 r.), roboczy wąż strażacki z dźwignią i staufchern. Hulajnoga wodna z miejscem na wytrząsarkę przeciwpożarową, z której można latać wypustkami wody, oraz dron do przewijania z obrotowymi wirnikami i obracającą się kamerą.
Naciśnij kamień świetlny i dźwiękowy żelu samochodu, aby mieć drogę, gdy spieszysz się do ogniska. Załaduj element wody do węża strażackiego i pistoletu strażackiego, poproś o dźwignie, aby można było je zdjąć do ognia i zabrać ze sobą ogień. Garaż stacji straży strażackiej jest kompatybilny z wozami strażackimi z pozostałych zestawów LEGO City.
Ta kreatywna zabawka do budowania zawiera ponad 500 sztuk. Stacja straży pożarnej ma 28 cm wysokości, 21 cm szerokości i 27 cm głębokości. Samochód z żelową straży pożarnej ma 6 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości. Hulajnoga wodna ma 6 cm długości i 3 cm szerokości. Dron ma 3 cm wysokości, 7 cm długości i 7 cm szerokości
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden rozmiar
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..