0,00zł

Do Kasy

LEGO City Fire Brigade straz pozarna 60215 (509 czesci) swiatlo i dzwiek - 2019

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B07GW2L164
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:37 CET - więcej
449,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden rozmiar
Kolor: NIEBIESKI
Zawiera 4 minifigurki LEGO City: głowę strażaka i 3 strażaków oraz figurę strażaka. Akcesoria obejmują wytrząsarkę przeciwpożarową, z której można latać gałkami wody, 6 elementów wody, wiadro, telefon, telewizor, popcorn i element zdalnego sterowania drona. Obróć wirniki, aby podnieść dron i obrócić kamerę, aby poszukać ognia.
Zawiera zaciętą remizę strażacką z biurem, salonem i wieżą budynkową, małą przystanię do łodzi i własny garaż z dużą bramą wejściową, która się otwiera oraz miejsce do lądowania dla dołączonego drona rekreacyjnego. Jest też mała scena z koszem na kółkach, stosem gazet i składanymi elementami płomienia.
Ten fajny zestaw zawiera również pojazd żelowy straży pożarnej z lampką roboczą i kamieniem dźwiękowym (nowy od stycznia 2019 r.), roboczy wąż strażacki z dźwignią i staufchern. Hulajnoga wodna z miejscem na wytrząsarkę przeciwpożarową, z której można latać wypustkami wody, oraz dron do przewijania z obrotowymi wirnikami i obracającą się kamerą.
Naciśnij kamień świetlny i dźwiękowy żelu samochodu, aby mieć drogę, gdy spieszysz się do ogniska. Załaduj element wody do węża strażackiego i pistoletu strażackiego, poproś o dźwignie, aby można było je zdjąć do ognia i zabrać ze sobą ogień. Garaż stacji straży strażackiej jest kompatybilny z wozami strażackimi z pozostałych zestawów LEGO City.
Ta kreatywna zabawka do budowania zawiera ponad 500 sztuk. Stacja straży pożarnej ma 28 cm wysokości, 21 cm szerokości i 27 cm głębokości. Samochód z żelową straży pożarnej ma 6 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości. Hulajnoga wodna ma 6 cm długości i 3 cm szerokości. Dron ma 3 cm wysokości, 7 cm długości i 7 cm szerokości
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden rozmiar
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..