0,00zł

Do Kasy

Play-Doh Koparka z nietoksyczną masą Play-Doh imitującą materiały budowlane oraz 2 dodatkowymi kolorami ciastoliny

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07J6Z6JSJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
80,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 0,36 kg
Kolor: Wielokolorowy
2 ZABAWKOWE CIĘŻARÓWKI DO KREATYWNEJ ZABAWY BUDOWLANEJ: Koparka i ładowarka łyżkowa to zabawkowe pojazdy budowlane zapewniające mnóstwo sposobów na wykazanie się kreatywnością z nietoksyczną ciastoliną Play-Doh. Chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 lat naprawdę zakopią się w tej masie - to najlepsza zabawa oprócz kopania w prawdziwym piachu!
CIASTOLINA PLAY-DOH IMITUJĄCA MATERIAŁY BUDOWLANE I 2 DODATKOWE KOLORY: Ten zestaw budowlany zawiera 56 g ciastoliny imitującej materiały budowlane - znanej i kochanej, wysokiej jakości masy z domieszką zakręconych drobinek! W zestawie są też dwie dodatkowe tuby (po 56 g) z klasycznym pomarańczowym i szarym kolorem metalu, zapewniające więcej budowlanej zabawy
TWÓRZ KAMIENIE ZA POMOCĄ KOPARKI: Nadawaj piaskowej ciastolinie Play-Doh kształt kamieni za pomocą foremki w łyżce koparki, a potem upuszczaj i rozbijaj kamienie! Zarówno koparka, jak i ładowarka łyżkowa, mają też foremki pozwalające tworzyć inne ciekawe kształty takie jak łopaty i kaski
ZBIERAJ I RZEŹBIJ ŁADOWARKĄ ŁYŻKOWĄ: Przeciskaj ciastolinę Play-Doh przez kubełek ładowarki łyżkowej, by tworzyć belki i kłody. Obie ciężarówki odciskają też ślady opon w ciastolinie Play-Doh, zwiększając realizm budowlanej zabawy!
URZĄDŹ WŁASNY PLAC BUDOWY: Zestawy Play-Doh Wheels zawierają zabawkowe ciężarówki budowlane z kreatywnymi modyfikacjami Play-Doh. Maluchy, które uwielbiają ciężarówki i plastyczne zabawy z masą do modelowania, nakręcą się do akcji zapewniającej ich dwa ulubione sposoby zabawy w jednym! Każdy zestaw Play-Doh Wheels jest sprzedawany oddzielnie
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 0,36 kg
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..