0,00zł

Do Kasy

4 klamki okienne zamykane białe | zabezpieczenie przed dziećmi do okien | zabezpieczenie okien z kluczem - zamek okienny

Opinie:
(0)
  • Marka: Prowiste
  • Model: B07JN1SY3Q
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:40 CET - więcej
99,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 4 Stück
Kolor: biały
Większe bezpieczeństwo: 4 sztuki blokowanych klamek drzwiowych/klamek okiennych z zamkiem i 8 kluczami do zamykania. Do okien uchylnych i uchylnych, blokowanych przy otwartych i uchylonych oknach i drzwiach.
Optymalne zabezpieczenie: bezpieczne dla dzieci zamknięcie z zamkiem cylindrycznym, zapewnia większą ochronę i bezpieczeństwo w Twoim mieszkaniu / domu. Idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi i niemowlętami.
Łatwy montaż: zasuwana zasuwka okienna / uchwyt do drzwi balkonowych jest montowany za pomocą śrub, szybko i łatwo. Zaprojektowany z myślą o otwieraniu się wewnątrz i na zewnątrz okien z tworzywa sztucznego i aluminium.
Ochrona przed włamaniem: ochrona okna / okucie okienne z zamkiem sprawia, że włamywaczom mechaniczne manipulacja (przewiercenie) z zewnątrz znacznie trudniejsza jest obracanie uchwytów tarasowych / balkonowych.
Zakres dostawy: 4 sztuki zamykanych/zabezpieczonych przed dziećmi klamek okiennych w kolorze białym z 8 kluczami i śrubami do wszystkich typów okien i typów okien. Długość trzpienia: 35 mm; materiał: metal.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 4 Stück
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..