0,00zł

Do Kasy

Play-Doh Kitchen Creations Zestaw z Ciastoliną Piec do Pizzy, Wielokolorowy, Od 3 lat, E4576EU4

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07KQRB2N8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:40 CET - więcej
99,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Od 3 lat
Kolor: Wielokolorowy
WYOBRAŹ SOBIE, JAKĄ PIZZĘ MOŻNA ZROBIĆ Z CIASTOLINY PLAY-DOH — Twój młody piekarz może kroić wciąż nowe, ciekawe posiłki prosto z pieca, korzystając z zestawu do przygotowania pizzy dla dzieci w wieku od 3 lat. Świetny prezent rozwijający kreatywność!
WYTŁOCZ I WYPIECZ ZWARIOWANE CIASTO — Połóż nieco nietoksycznej ciastoliny Play-Doh na blasze i włóż do pieca. Potem naciśnij rączkę, by wytłoczyć z ciastoliny okrągłe ciasto do pizzy i patrz, jak blacha się kręci!
WESOŁA MASZYNKA DO SERA — Poproszę więcej ciastolinowego sera! Młynek do sera rozdrabnia ciastolinę Play-Doh tak, by wyglądała jak tarty ser.
ZASZALEJ ZE SKŁADNIKAMI — Stwórz tradycyjne składniki, takie jak sztuczne pepperoni i warzywa, albo zrób dziwaczne deserowe pizze z cukierkami. Wykaż się kreatywnością!
5 POJEMNIKÓW Z CIASTOLINĄ PLAY-DOH I 6 AKCESORIÓW — Ta zabawka Play-Doh jest świetna dla dzieci, które uwielbiają masę do modelowania i gotowanie. W zestawie jest 5 standardowych pojemników z ciastoliną Play-Doh (po 56 g), łopatka, wycinak i nie tylko!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Od 3 lat
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..