0,00zł

Do Kasy

Play-Doh Kitchen Creations Zestaw z Ciastoliną Piec do Pizzy, Wielokolorowy, Od 3 lat, E4576EU4

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07KQRB2N8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:40 CET - więcej
99,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Od 3 lat
Kolor: Wielokolorowy
WYOBRAŹ SOBIE, JAKĄ PIZZĘ MOŻNA ZROBIĆ Z CIASTOLINY PLAY-DOH — Twój młody piekarz może kroić wciąż nowe, ciekawe posiłki prosto z pieca, korzystając z zestawu do przygotowania pizzy dla dzieci w wieku od 3 lat. Świetny prezent rozwijający kreatywność!
WYTŁOCZ I WYPIECZ ZWARIOWANE CIASTO — Połóż nieco nietoksycznej ciastoliny Play-Doh na blasze i włóż do pieca. Potem naciśnij rączkę, by wytłoczyć z ciastoliny okrągłe ciasto do pizzy i patrz, jak blacha się kręci!
WESOŁA MASZYNKA DO SERA — Poproszę więcej ciastolinowego sera! Młynek do sera rozdrabnia ciastolinę Play-Doh tak, by wyglądała jak tarty ser.
ZASZALEJ ZE SKŁADNIKAMI — Stwórz tradycyjne składniki, takie jak sztuczne pepperoni i warzywa, albo zrób dziwaczne deserowe pizze z cukierkami. Wykaż się kreatywnością!
5 POJEMNIKÓW Z CIASTOLINĄ PLAY-DOH I 6 AKCESORIÓW — Ta zabawka Play-Doh jest świetna dla dzieci, które uwielbiają masę do modelowania i gotowanie. W zestawie jest 5 standardowych pojemników z ciastoliną Play-Doh (po 56 g), łopatka, wycinak i nie tylko!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Od 3 lat
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..