0,00zł

Do Kasy

Leo & Emma 1,8 kg Space Sand zestaw samochodowy 19-częściowy z 8 foremkami, szufelką, narzędziem do modelowania, wanna do modelowania piaskiem terapeutycznym – nowy model przetestowany przez TÜV Rheinland

Opinie:
(0)
  • Marka: Leo & Emma
  • Model: B07KX65WVC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:41 CET - więcej
116,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieskośżółty
Super zabawa: XXL Space Sand Set kultowej marki Leo & Emma z wieloma akcesoriami 1,8 kg piasku, z 8 foremkami, 1 x nadmuchiwana wana, 5 x narzędzia do modelowania, 4 x szufla i rolka
Wiele akcesoriów: 8 foremek, szufelka i rolka, narzędzie do modelowania, nadmuchiwana piaskownica.
Łatwy w użyciu: można modelować bez dodawania wody, bez pozostawiania śladów, nie wysycha.
Najwyższa jakość: nowa formuła piaskowa. Space Sand to absolutny specjalista w terapii piaskiem do tworzenia wspaniałych piasków i kształtów. Piasek jest bardzo miękki i jest sensacyjny w dotyku. Nie tylko dzieci chcą bawić się. Piasek do terapii jest bardzo piękny w obróbce, dobrze leży w dłoni, jest miękki i przyjemny.
Nieszkodliwe: całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia, antybakteryjny, testowany zgodnie z normą EN-71. Dodatkowy piasek jest dostępny u nas również oddzielnie. Nasz piasek kosmiczny został przetestowany przez TÜV Rheinland.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieskośżółty
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..