0,00zł

Do Kasy

Dzwonek do drzwi z ekranem OLED z kamerą, cyfrowy wizjer do drzwi, elektroniczny wizualny kocie oko z noktowizorem na podczerwień, wykrywanie ruchu, automatyczne robienie zdjęć, obiektyw szerokokątny 160°

Opinie:
(0)
  • Marka: Sonew
  • Model: B07L1NLR3S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:41 CET - więcej
403,98zł
♥♥♥【SZEROKIE KĄTKI 160 STOPNI】 Ten produkt jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także ma kompleksową wydajność. Posiada obiektyw szerokokątny 160 stopni, który zapewnia duże pole widzenia, aby zapewnić bezpieczeństwo w domu. Po zainstalowaniu kocie oko na drzwiach, nie musisz się o to martwić. Wystarczy użyć ekranu LCD, aby obserwować sytuację zewnętrzną. W porządku, obiektyw szerokokątny 135 stopni ujawni Ci każdą sytuację zewnętrzną.
♥♥♥【Ekran wyświetlacza LCD】To elektroniczne kocie oko jest wyposażone w 5-calowy wyświetlacz OLED. Kiedy jesteś w domu, możesz wyraźnie zobaczyć sytuację na zewnątrz. Wszelkie zachowania, które zagraża bezpieczeństwu w domu, będą narażone na działanie oczu kota i monitora.
♥♥♥【IR & NIGHT VISION】 To elektroniczne inteligentne kocie oko ma noktowizyjne urządzenie na podczerwień, które wyraźnie wyświetla obraz zarówno w dzień, jak i w nocy, i nadal możesz go wyraźnie widzieć w ciemności. Czy nadal martwisz się o brak ochrony w domu w nocy? Dzięki temu elektronicznemu kotowi oczu chroni Twój dom od dnia do nocy. 24 godziny na dobę, aby Cię eskortować.
♥♥♥【Wykrywanie ruchu】 Czy nadal martwisz się, że złodziej po cichu podejdzie do twojego domu, aby przeprowadzić kradzieżę? Czy nadal martwisz się, że Twoje kosztowności w domu nie są chronione? Teraz nie wahaj się wybrać nasz produkt. Posiada własną funkcję wykrywania ruchu, która może być używana do automatycznego wykrywania ruchu. Gdy urządzenie wykryje występowanie ruchu, wyda alarm.
♥♥♥【Funkcja automatycznej kamery】 To inteligentne elektroniczne kocie oko ma funkcję automatycznego fotografowania. Po połączeniu jednostki wewnętrznej i kociego oka można wykonać funkcję aparatu. Jest to bardzo proste i wygodne, dzięki czemu można się go nauczyć w krótkim czasie. Jest dobrym pomocnikiem w Twoim życiu.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..