0,00zł

Do Kasy

Ravensburger GraviTrax rozszerzenie wulkan – idealne akcesorium do spektakularnych torów kulowych, zabawka konstrukcyjna dla dzieci od 8 lat.

Opinie:
(0)
30,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: White
GraviTrax wulkan to rozszerzenie interaktywnego systemu kolejek kulowych GraviTrax: dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, lecz tworzą cały świat kolejek - idealne wprowadzenie do świata kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax grawitacyjna sprawia radość: po uruchomieniu wulkan uwalnia do 3 kulek jednocześnie i zapewnia jeszcze więcej akcji i napięcia.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć wulkan z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejów kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Za pomocą wulkan GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i realizować jeszcze bardziej ekscytujące trasy – dzięki temu GraviTrax nigdy się nie nudzi i zawsze pozostaje wspaniałą rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający GraviTrax zawiera: 1 x wulkan, 1 x szyna z tworzywa sztucznego długa, 2 x średnie szyny z tworzywa sztucznego, 3 x krótkie szyny z tworzywa sztucznego i jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku od 8 lat, które chcą rozszerzyć swoją kulkę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor White
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...