0,00zł

Do Kasy

Ekspres do kawy dla dzieci, drewniana zabawka do zabawy w rolkach, sprzęt gospodarstwa domowego z filiżanką, pudełkiem na mleko i saszetką do kawy, zabawka pedagogiczna dla chłopców od 3 4 5 6 lat (14,3 x 12,3 x 18,5 cm)

Opinie:
(0)
  • Marka: TONZE
  • Model: B07NSKBS68
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:45 CET - więcej
235,18zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
♥ Zestaw ekspresów do kawy dla dzieci składa się z 2 filiżanek, 2 talerzy, 1 mleka i 1 filtra, które dziecko może symuluć rzeczywistą scenę zaparzania kawy, aby cieszyć się szczęśliwym czasem kawy jak dorośli.
♥ Zabawka pedagogiczna – drewniany uchwyt można wstrząsnąć i dopasować do czasu. Ćwicz koordynację ręka-oko swojego dziecka i rozwijać jej praktyczne umiejętności i dowiedzieć się więcej o strukturze ekspresu do kawy.
♥ Dobrze wykonany – drewniany ekspres do kawy dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości drewna, kolory nie są zbyt jasne, bezzapachowe i nie zawierają drobnych części, które mogą zostać połknięte. Solidne i bezpieczne dla dzieci do zabawy.
♥ Instrukcja obsługi ekspresu do kawy dla dzieci – pozwól dzieciom wiedzieć, że mogą smakować słodkie słodycze tylko podczas pracy, co jest dobre dla ich wzrostu.
♥ Idealny prezent z prostym stylem i uroczym wzorem, dzieci muszą się zakochać w tym drewnianym ekspresie do kawy, jeden z najlepszych pomysłów na prezent, aby sprawić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..