0,00zł

Do Kasy

Ekspres do kawy dla dzieci, drewniana zabawka do zabawy w rolkach, sprzęt gospodarstwa domowego z filiżanką, pudełkiem na mleko i saszetką do kawy, zabawka pedagogiczna dla chłopców od 3 4 5 6 lat (14,3 x 12,3 x 18,5 cm)

Opinie:
(0)
  • Marka: TONZE
  • Model: B07NSKBS68
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:45 CET - więcej
235,18zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
♥ Zestaw ekspresów do kawy dla dzieci składa się z 2 filiżanek, 2 talerzy, 1 mleka i 1 filtra, które dziecko może symuluć rzeczywistą scenę zaparzania kawy, aby cieszyć się szczęśliwym czasem kawy jak dorośli.
♥ Zabawka pedagogiczna – drewniany uchwyt można wstrząsnąć i dopasować do czasu. Ćwicz koordynację ręka-oko swojego dziecka i rozwijać jej praktyczne umiejętności i dowiedzieć się więcej o strukturze ekspresu do kawy.
♥ Dobrze wykonany – drewniany ekspres do kawy dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości drewna, kolory nie są zbyt jasne, bezzapachowe i nie zawierają drobnych części, które mogą zostać połknięte. Solidne i bezpieczne dla dzieci do zabawy.
♥ Instrukcja obsługi ekspresu do kawy dla dzieci – pozwól dzieciom wiedzieć, że mogą smakować słodkie słodycze tylko podczas pracy, co jest dobre dla ich wzrostu.
♥ Idealny prezent z prostym stylem i uroczym wzorem, dzieci muszą się zakochać w tym drewnianym ekspresie do kawy, jeden z najlepszych pomysłów na prezent, aby sprawić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..