0,00zł

Do Kasy

PSI PATROL: Pojazd Skye z Figurką

Opinie:
(0)
  • Marka: PAW PATROL
  • Model: B07PCCS969
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:55 CET - więcej
59,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
Oryginalne detale, obrotowe koła do akcji na lądzie i ruchome śmigła do akcji w powietrzu sprawiają, że helikopter jest gotowy wyruszyć na kolejne ekscytujące misje ratunkowe w każdych warunkach!
FIGURKA KOLEKCJONERSKA SKYE: Zestaw zawiera helikopter Skye i figurkę pieska ubraną w jej charakterystyczny różowy strój. Skye jest gotowa na kolejną akcję ratunkową!
Psi Patrol gotowy do akcji! Wymyślaj własne akcje ratunkowe z udziałem piesków i rozwijaj swoją wyobraźnię i kreatywność! Ruszaj na kolejną akcję z Twoim ulubionym szczeniakiem i jego nowym pojazdem!
Zestaw z helikopterem Skye to idealny prezent dla dzieci już od 3 roku życia. Przenieś przygody piesków z Psiego Patrolu do domu i razem ruszajcie na kolejną misję ratunkową ich pojazdami.
Zestaw zawiera: 1 figurkę Skye, 1 pojazd helikopter Skye
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..