0,00zł

Do Kasy

ROXENDA Gan 356 RS Kostka Prędkości, 3x3 Gan 356 RS Stickerless Kostka Prędkości, Gan 3x3 Cube V3 System Magiczna Kostka Dla Początkujących i Profesjonalistów, Ulepszona Wersja Gan 356 R

Opinie:
(0)
  • Marka: ROXENDA
  • Model: B07PKMLM7S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:55 CET - więcej
120,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Gan 356 Rs
◆ STABILNOŚĆ - Gan 356 RS Speed ​​Cube to poziomica 3x3 w normalnej formie o prostym, ale eleganckim wyglądzie. Precyzyjny projekt sprężystości GES V3 z osią IPG V5 zapewnia wysoką pionowość, dokładność i stabilność. Trzaskanie jest zredukowane i staje się bardziej kontrolowane.
◆ MOCNIEJSZA I SZYBSZA - To jest zaktualizowana wersja Gan 356S i Gan 356R. Bezszwowa powierzchnia styku z połączeniami śrubowymi i zatrzaskowymi sprawia, że ​​są mocniejsze i niezniszczalne bez rozpadania się. Niezawodny, nietoksyczny i lekki, nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.
◆ PROFESJONALNY - Kostka Gan 356RS Magic Cube ma standardowy rozmiar 56 x 56 x 56 mm. Nieruchome klasyczne kwadratowe nóżki narożne i nóżki o potrójnych krawędziach zapewniają najlepszą wydajność pod najtrudniejszymi kątami. Zdecydowanie nowe doświadczenie, które poprawi Twoje osobiste wyniki na zawodach.
◆ ROZWÓJ - Regeneracja Magiczna kostka jest niezbędną zabawką zwiększającą inteligencję dzieci, zmniejszającą presję pracy dorosłych i zapobiegającą pogorszeniu pamięci u osób starszych. Ta klasyczna gra Speed ​​Cube nigdy nie wyjdzie z mody i powstrzyma Twoje dzieci od telewizora / iPada.
◆ IDEALNY PREZENT - Najlepszy prezent świąteczny / urodzinowy dla dzieci, przyjaciół, członków rodziny; może być również przyznana jako nagroda dla studentów. Zapewnia wiele godzin zabawy, jest praktyczny i łatwy do przenoszenia. Kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś, możesz włożyć go do kieszeni i dalej bawić, spróbować rozwinąć mózg lub spędzić trochę wolnego czasu z najbliższymi.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Gan 356 Rs
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..