0,00zł

Do Kasy

ROXENDA Gan 356 RS Kostka Prędkości, 3x3 Gan 356 RS Stickerless Kostka Prędkości, Gan 3x3 Cube V3 System Magiczna Kostka Dla Początkujących i Profesjonalistów, Ulepszona Wersja Gan 356 R

Opinie:
(0)
  • Marka: ROXENDA
  • Model: B07PKMLM7S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:55 CET - więcej
120,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Gan 356 Rs
◆ STABILNOŚĆ - Gan 356 RS Speed ​​Cube to poziomica 3x3 w normalnej formie o prostym, ale eleganckim wyglądzie. Precyzyjny projekt sprężystości GES V3 z osią IPG V5 zapewnia wysoką pionowość, dokładność i stabilność. Trzaskanie jest zredukowane i staje się bardziej kontrolowane.
◆ MOCNIEJSZA I SZYBSZA - To jest zaktualizowana wersja Gan 356S i Gan 356R. Bezszwowa powierzchnia styku z połączeniami śrubowymi i zatrzaskowymi sprawia, że ​​są mocniejsze i niezniszczalne bez rozpadania się. Niezawodny, nietoksyczny i lekki, nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.
◆ PROFESJONALNY - Kostka Gan 356RS Magic Cube ma standardowy rozmiar 56 x 56 x 56 mm. Nieruchome klasyczne kwadratowe nóżki narożne i nóżki o potrójnych krawędziach zapewniają najlepszą wydajność pod najtrudniejszymi kątami. Zdecydowanie nowe doświadczenie, które poprawi Twoje osobiste wyniki na zawodach.
◆ ROZWÓJ - Regeneracja Magiczna kostka jest niezbędną zabawką zwiększającą inteligencję dzieci, zmniejszającą presję pracy dorosłych i zapobiegającą pogorszeniu pamięci u osób starszych. Ta klasyczna gra Speed ​​Cube nigdy nie wyjdzie z mody i powstrzyma Twoje dzieci od telewizora / iPada.
◆ IDEALNY PREZENT - Najlepszy prezent świąteczny / urodzinowy dla dzieci, przyjaciół, członków rodziny; może być również przyznana jako nagroda dla studentów. Zapewnia wiele godzin zabawy, jest praktyczny i łatwy do przenoszenia. Kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś, możesz włożyć go do kieszeni i dalej bawić, spróbować rozwinąć mózg lub spędzić trochę wolnego czasu z najbliższymi.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Gan 356 Rs
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...