0,00zł

Do Kasy

welltop Magnetyczne klocki do budowania, kostki magnetyczne dla dzieci z 7 inteligentnymi częściami, puzzle, mózg 3D, trening, inteligencja, redukcja stresu, zabawka, kwadratowe magnesy kostka

Opinie:
(0)
  • Marka: welltop
  • Model: B07Q5DT5SY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:55 CET - więcej
160,99zł
Profesjonalne płytki magnetyczne i wspaniała rozrywka dla kreatywności i inżynierii – 7-częściowy zestaw kamieni magnetycznych o różnych kształtach i kolorach, aby stworzyć coś ekstrawaganckiego. Zabawne jest zestawianie magnesów w dowolny sposób.
Edukacyjne bloki magnetyczne dla dzieci, aby rozwijać swoją inteligencję, kreatywność i majsterkowanie: zabawka magnetyczna pomaga dzieciom w rozróżnieniu kolorów i wspiera wyobraźnię. Istnieją 54 karty chipowe z 108 pomysłami, które pomagają dzieciom budować różne konstrukcje, niezależne myślenie, siłę logiczną i koncentrację, wzmacniając ich pewność siebie.
【Duża rozrywka do odciążenia stresu, ta końcówka do brwi pasuje do dorosłych i jest nudna? stresujące? Masz wątpliwości? Nie. Nie są one EXIST! Te magiczne kostki sprawiają Ci wiele radości z łączenia, będziesz również bardzo fascynowany dźwiękiem i uzależniony od złożenia tych części. Bardziej interesująca i ekscytująca niż tradycyjna kostka prędkości.
【Impregnowane tworzywo sztuczne ABS z międzynarodowym standardem, bezpieczeństwem i ochroną środowiska】 – trwały materiał magnetyczny, który utrzymuje kształty puzzli 3D, które można używać przez wiele lat, z nietoksycznego materiału, absolutnie bez ostrych / ciętych krawędzi, zawiera instrukcje oraz pomaga dzieciom trzymać się z dala od produktów elektronicznych, aby chronić oczy.
Najbardziej popularny prezent bożonarodzeniowy, najlepsza komora do zabawy dla dzieci, doskonała rozrywka dla dorosłych, cudowny mostek między rodzicami i dziećmi: mała kostka zapewnia mnóstwo zabawy, wiele możliwości integracji zestawu w kostkę lub wiele różnych kształtów lub struktur. . Najczęściej bawić się prezentem bożonarodzeniowym, urodzinowym lub bonusem dla każdego, aby mieć więcej zabawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..