0,00zł

Do Kasy

Ravensburger GraviTrax rozszerzenie kolejki linowej – idealne akcesorium do spektakularnych torów kulowych, zabawka konstrukcyjna dla dzieci w wieku od 8 lat.

Opinie:
(0)
52,86zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: jeden rozmiar
Kolor: wielokolorowa
kolejka linowa GraviTrax to rozszerzenie interaktywnego systemu kolejek kulowych GraviTrax: z GraviTrax dzieci budują nie tylko proste trasy kulowe, lecz tworzą cały świat kolejek - idealne wprowadzenie do świata kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax jest zabawna: dzięki torowi linowemu kulki pokonują dalekie dystanse i duże różnice wysokości – zapewnia to jeszcze więcej akcji i napięcia.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć kolejkę linową z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejów kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Za pomocą kolejki linowej GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i zrealizować jeszcze bardziej ekscytujące trasy – dzięki temu GraviTrax nigdy się nie nudzi i zawsze pozostaje wspaniałą rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający zawiera: 1 x zestaw kolejek linowych, 1 x szynę długą, 2 x średnie oraz 3 x krótkie szyny i jest idealnym prezentem dla dzieci od 8 roku życia, które chcą rozszerzyć lub zmienić swój tor kulowy.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar jeden rozmiar
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..