0,00zł

Do Kasy

Lalka Elsa z Krainy lodu Disneya z długimi blond włosami i niebieskim strojem przedstawionym w filmie Kraina lodu II, zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

Opinie:
(0)
68,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jasnoniebieski
ELSA Z FILMÓW DISNEYA Z SERII KRAINA LODU: Klasyczna lalka Elsa, uwielbiana przez fanów postać z filmów Disneya z serii "Kraina lodu", ubrana jest w strój przedstawiony w "Krainie lodu II"
JASNONIEBIESKI STRÓJ POCHODZĄCY Z FILMU: Jej piękny, rozjaśniony, niebieski strój wzorowany jest na stylu jej sukienki z filmu Disneya "Kraina lodu II"
DŁUGIE BLOND WŁOSY: Dzieci pokochają zabawę z lalką Elsą mającą długie blond włosy zaplecione w warkocz
CIEKAWE POZY: Ustawiaj lalkę w różnych pozach dzięki 5 punktom zgięcia i wyobrażaj sobie, że odtwarza różne wesołe sceny z filmów Disneya z serii "Kraina lodu"
DLA DZIECI W WIEKU OD 3 LAT: Fani filmów Disneya z serii "Kraina lodu" pokochają Elsę - zabawkę, którą można podarować jako prezent urodzinowy lub świąteczny, by odtwarzać sceny z filmu lub tworzyć własne historie
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jasnoniebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..