0,00zł

Do Kasy

Klocki Meli Minis Girls 200 el. [KLOCKI]

Opinie:
(0)
  • Marka: Meli
  • Model: B07RSXDK48
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:02 CET - więcej
27,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 200 Stück
Kolor: kolorowy
Wyjątkowe klocki Meli od samego początku pobudzają kreatywność i zdolność konstrukcyjną dzieci. Składanie klocków kreatywnych Meli jest fascynujące, kreatywne i sprawia radość. Szczególne, ponieważ z klocków można zbudować wspaniałe budynki, zwierzęta lub nawet samoloty! Innowacyjny kształt części i szeroki wybór kolorów zapewniają kreatywną zabawę.
Klocki konstrukcyjne Meli zachęcają dzieci do tworzenia nowych obiektów, takich jak domy, zwierzęta, pojazdy i wiele innych, dzięki czemu poprawiają swoje umiejętności motoryczne w zabawę.
Kreatywna zabawka Meli jest łatwa w obsłudze. Klocki Meli Mini nadają się dla małych dzieci od pierwszego roku życia i pobudzają kreatywność i motorykę również wspólną zabawę z przyjaciółmi, rodzicami i dziadkami.
Jakie kształty najbardziej fascynują dzieci w przedszkolu? dinozaury, roboty, samochody wyścigowe - to tylko niektóre przykłady kreatywnego zastosowania klocków Meli Mini.
Dzięki Meli Minis dzieci mogą puścić wodze fantazji i kreatywności i tworzyć swoje własne, szalone wzory lub tworzyć już istniejące wzory zgodnie z instrukcjami (instrukcja może nie być dostępna w języku polskim).
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 200 Stück
Kolor kolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..