0,00zł

Do Kasy

Klocki Meli Minis Girls 200 el. [KLOCKI]

Opinie:
(0)
  • Marka: Meli
  • Model: B07RSXDK48
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:02 CET - więcej
27,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 200 Stück
Kolor: kolorowy
Wyjątkowe klocki Meli od samego początku pobudzają kreatywność i zdolność konstrukcyjną dzieci. Składanie klocków kreatywnych Meli jest fascynujące, kreatywne i sprawia radość. Szczególne, ponieważ z klocków można zbudować wspaniałe budynki, zwierzęta lub nawet samoloty! Innowacyjny kształt części i szeroki wybór kolorów zapewniają kreatywną zabawę.
Klocki konstrukcyjne Meli zachęcają dzieci do tworzenia nowych obiektów, takich jak domy, zwierzęta, pojazdy i wiele innych, dzięki czemu poprawiają swoje umiejętności motoryczne w zabawę.
Kreatywna zabawka Meli jest łatwa w obsłudze. Klocki Meli Mini nadają się dla małych dzieci od pierwszego roku życia i pobudzają kreatywność i motorykę również wspólną zabawę z przyjaciółmi, rodzicami i dziadkami.
Jakie kształty najbardziej fascynują dzieci w przedszkolu? dinozaury, roboty, samochody wyścigowe - to tylko niektóre przykłady kreatywnego zastosowania klocków Meli Mini.
Dzięki Meli Minis dzieci mogą puścić wodze fantazji i kreatywności i tworzyć swoje własne, szalone wzory lub tworzyć już istniejące wzory zgodnie z instrukcjami (instrukcja może nie być dostępna w języku polskim).
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 200 Stück
Kolor kolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..