0,00zł

Do Kasy

GAN 356 R S, 3x3 Speed Puzzle Cube Gans 356RS Cube Toy (bez naklejek)

Opinie:
(0)
  • Marka: GAN
  • Model: B07RSZ7W65
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:02 CET - więcej
100,00zł
ODRODZENIE LEGENDY – GAN 356 R S, wydany początkiem 2020, to nowa wersja kostki GAN 356 R, która pochodzi od niegdyś popularnego modelu 356 S, pierwszej kostki firmy GAN, z którą został pobity rekord świata przez Feliksa Zemdegsa w 2016.
ULEPSZONY RDZEŃ I GES - GAN 356 R S zawiera nowy Rdzeń typu Numerical i GES, które sprawiają, że kostka jest bardziej stabilna i kontrolowalna, oraz umożliwiają łatwiejszą ręczną regulację.
NIESAMOWITA PŁYNNOŚĆ- powierzchnie tarcia na rogach są w kształcie plastra miodu, co sprawia, że Gan 356 R S porusza się bardziej gładko, oraz wydłuża działalność smaru.
WYBITNE OSIĄGI - GAN 356 RS posiada zdolność ścinania zakrętów na poziomie 55°/30°. Gładka powierzchnia trąca i zatrzaski dokładnie łączące elementy nie pozwolą na żadne awarie nawet przy nieprecyzyjnym układaniu.
KONTAKT Z ZESPOŁEM GAN – Wybierając firmę GAN, decydujesz się na markę z największą liczbą sukcesów w świecie kostek 3x3. Tu możesz otrzymywać najnowsze wiadomości związane z produktami firmy GAN, dołączać do grup fanów, czy nawet wpływać na przyszłe modele. Nie martw się o brakujące akcesoria, czy niezadowalające odczucia. Nasz CS Team z pewnością cię usatysfakcjonuje.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..