0,00zł

Do Kasy

COOLJOY Magnetyczne drewniane puzzle, 118 sztuk, dinozaury, magnetyczne puzzle drewniane z dwustronną tablicą, zabawka edukacyjna, sztaluga pedagogiczna, zabawka dla dzieci od 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: COOLJOY
  • Model: B07WJ4GW8Y
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 17:58 CET - więcej
67,21zł
Wielofunkcyjna zabawka inteligencyjna - Aby poprawić wrażenia dla dzieci, nasze dzieci mogą bawić się w puzzle i używać puzzli na białej powierzchni magnetycznej lub rysować pisakiem i używać kolorowej kredy na czarnej powierzchni. Jest bardzo łatwa do czyszczenia. Szczotka do prezentów, gumka do ścierania, trójkolorowa kreda.
Ulubiony miłośnik dinozaurów: Wykonaliśmy do 118 elementów puzzli, w tym 36 elementów puzzli na dinozaury i jajka dinozaurów oraz 82 rodzaje puzzli ekologicznych. Tworząc prehistoryczny świat, pielęgnujemy kolor, kształt i zainteresowanie dzieci światem dinozaurów, aby pobudzić kreatywność i wyobraźnię dziecka podczas opuszczania iPada.
Spraw, aby życie rodzinne było wygodniejsze. Dodatkowo do rozwoju intelektualnego dzieci i rozwijania umiejętności społecznych, aby relacje rodzic-dziecko były bardziej harmonijne, zagadki dinozaura mogą być również używane jako rzucające się w oczy tablice do wiadomości, notatnik rodzinny i kolorowe naklejki na lodówkę z kreskówki.
Bezpieczny materiał - dla zdrowia dzieci nasze produkty są starannie polerowane, bez zadziorów, przyjazne dla środowiska, nietoksyczne i absolutnie bezpieczne. Drewniana miska nie ma zapachu, a silne puzzle magnetyczne nie spadają z białej tablicy nawet podczas zabawy. Można go nawet nosić w samolocie.
【Ulubiony prezent dla dzieci】 ★ Dzieci bardzo cieszą się z tych puzzli z dinozaurami na Boże Narodzenie. Ten produkt nadaje się również na prezenty urodzinowe i prezenty w przedszkolu. Tworzymy tylko dobre produkty, 100% zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet. Jeśli masz wymagania lub pomysły, skontaktuj się z nami, odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..