0,00zł

Do Kasy

COOLJOY Magnetyczne drewniane puzzle, 118 sztuk, dinozaury, magnetyczne puzzle drewniane z dwustronną tablicą, zabawka edukacyjna, sztaluga pedagogiczna, zabawka dla dzieci od 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: COOLJOY
  • Model: B07WJ4GW8Y
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 17:58 CET - więcej
67,21zł
Wielofunkcyjna zabawka inteligencyjna - Aby poprawić wrażenia dla dzieci, nasze dzieci mogą bawić się w puzzle i używać puzzli na białej powierzchni magnetycznej lub rysować pisakiem i używać kolorowej kredy na czarnej powierzchni. Jest bardzo łatwa do czyszczenia. Szczotka do prezentów, gumka do ścierania, trójkolorowa kreda.
Ulubiony miłośnik dinozaurów: Wykonaliśmy do 118 elementów puzzli, w tym 36 elementów puzzli na dinozaury i jajka dinozaurów oraz 82 rodzaje puzzli ekologicznych. Tworząc prehistoryczny świat, pielęgnujemy kolor, kształt i zainteresowanie dzieci światem dinozaurów, aby pobudzić kreatywność i wyobraźnię dziecka podczas opuszczania iPada.
Spraw, aby życie rodzinne było wygodniejsze. Dodatkowo do rozwoju intelektualnego dzieci i rozwijania umiejętności społecznych, aby relacje rodzic-dziecko były bardziej harmonijne, zagadki dinozaura mogą być również używane jako rzucające się w oczy tablice do wiadomości, notatnik rodzinny i kolorowe naklejki na lodówkę z kreskówki.
Bezpieczny materiał - dla zdrowia dzieci nasze produkty są starannie polerowane, bez zadziorów, przyjazne dla środowiska, nietoksyczne i absolutnie bezpieczne. Drewniana miska nie ma zapachu, a silne puzzle magnetyczne nie spadają z białej tablicy nawet podczas zabawy. Można go nawet nosić w samolocie.
【Ulubiony prezent dla dzieci】 ★ Dzieci bardzo cieszą się z tych puzzli z dinozaurami na Boże Narodzenie. Ten produkt nadaje się również na prezenty urodzinowe i prezenty w przedszkolu. Tworzymy tylko dobre produkty, 100% zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet. Jeśli masz wymagania lub pomysły, skontaktuj się z nami, odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..