0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Model DNA - Komponenty modelu podwójnej helisy DNAs - Popularyzacja nauk biologicznych Pomoce dydaktyczne do monta?u wy?wietlaczy DNA, zabawki edukacyjne Gujugm

Opinie:
(0)
  • Marka: Gujugm
  • Model: B07X4G52VY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 17:59 CET - więcej
79,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs A
★【Dowiedz się o nauce】 Model podwójnej helisy umożliwia dzieciom przeprowadnie trudnych eksperymentów naukowych z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, pozwala im zrozumieć sady uczenia się przedmiotów ścisłych w grze i pogłębia wrażenie uczenia się.
★【Umiejętność ćwiczeń praktycznych】 Dzieci mogą uczyć się pomocą tego zestawu modeli DNA dla dzieci, aby stymulować interesowanie eksperymentami naukowymi, zdolność obserwacji ćwiczeń oraz pielęgnować koncentrację i umiejętności praktyczne.
★【Materiał dobrej jakości】Zestaw ludzkich genów dla dzieci DNAs jest lekki i trwały. Wykonany jest z bezpiecznych materiałów, dzięki czemu równo dzieci, jak i dorośli mogą z niego bezpiecznie korzystać.
★【Dobry wybór prezentu】 Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu urodzinowego lub świątecznego dla dzieci, bliskich lub przyjaciół, którzy kochają rękodzieło i naukę, zestaw modeli DNAs to dobry wybór na prezent. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
★【Wygodny w montażu】 silany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po instalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..