0,00zł

Do Kasy

Coogam Drewniana magnetyczna gra wędkarska, dobra motoryka, zabawka ABC alfabet sortowanie kolorów, puzzle Montessori litery poznawcze przedszkolne, prezent dla malucha, wczesna nauka z 2 drążkami

Opinie:
(0)
  • Marka: C COOGAM
  • Model: B07XDPJDBN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:51 CET - więcej
105,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: medium
Kolor: kolorowy
Magnetyczna gra wędkarska: Ta prosta i urocza gra wędkarska zapewnia godziny zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 3 lat. W zestawie 2 drewniane magnetyczne kijki wędkarskie, 1 drewniane pudełko do sortowania, 26 szt. drewniane ryby. To nie tylko zabawa dla małych dzieci, ale także świetna zabawka do nauki alfabetu, rozpoznawania kolorów!
Bezpieczna drewniana zabawka: Ta magnetyczna zabawka wędkarska dla malucha jest wykonana z wysokiej jakości, naturalnego litego drewna i jest pokryta przyjazną dla środowiska farbą na bazie wody. Jest całkowicie nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci do zabawy bez ryzyka uszkodzenia, ponieważ wszystkie krawędzie zostały gładkie bez szorstkich powierzchni.
Kreatywny sposób uczenia się: Magnetyczna drewniana gra wędkarska to świetne narzędzie do nauczania do rozwijania koordynacji dłoni i oczu Twoich dzieci, a także ich umiejętności motorycznych. Gry ryb alfabetowych na tyle wyzwanie, aby zapewnić dzieciom rozrywkę, a jednocześnie wystarczająco łatwe, aby promować zaufanie.
Jak grać: Znajdź ryby, które pasują do koloru i litery, za pomocą drewnianego kijka wędkarskiego, magnesy są przymocowane do ujścia ryby, co pozwala im zbierać ryby. Istnieją dwa kijki, dzięki czemu dzieci mogą łapać ryby, rywalizować z przyjaciółmi, aby zobaczyć, kto dostaje więcej lub po prostu tworzyć własne unikalne wyzwania.
Świetny prezent dla malucha: Magnetyczna drewniana gra wędkarska do szkoły domowej lub szkolnej materiałów dydaktycznych. Nadaje się dla małych dzieci jako wspaniały prezent na urodziny, święta, Boże Narodzenie lub specjalne okazje.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar medium
Kolor kolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...