0,00zł

Do Kasy

LOL Surprise Samochód Car-Pool Coupe z Ekskluzywną Lalką. Obejmuje Wielokolorowy Samochód, Basen, Parkiet Taneczny z Magicznymi Światłami i Akcesoriami. Dla Dziewczynek i Chłopców w Wieku 4+

Opinie:
(0)
  • Marka: L.O.L. Surprise!
  • Model: B07XSPCBVR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
310,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wielokolorowy
JAZDA ZE STYLEM - ten niezwykle stylowy samochód LOL Surprise Car-Pool Coupe ma luksusowe wykończenia w kolorze różowego złota z niesamowitymi różowymi detalami
WYJĄTKOWA LALKA W ZESTAWIE - Zawiera ekskluzywną lalkę L.O.L. Surprise!, Drag Racer! Poświeć wyjątkowymi reflektorami Car-Pool Coupe na Drag Racer, aby odkryć jej niesamowite niespodzianki.
DZIAŁAJĄCE REFLEKTORY - Naciśnij na reflektory, a one same wyskoczą, następnie naciśnij dźwignię zmiany biegów, a włączą się.
BASEN NIESPODZIANKA I PARKIET TANECZNY - Samochód możesz powiększyć, aby odkryć basen-niespodziankę i parkiet taneczny. Rozłóż tył samochodu, aby odsłonić parkiet taneczny i basen, który pasuje do lalek wszystkich rozmiarów.
REGULOWANE FOTELE - LOL Surprise Car-Pool Coupe ma regulowane siedzenia, aby pasowały do ​​wszystkich lalek LOL Surprise. Samochód jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa, które zapewniają B.B.s bezpieczeństwo, gdy wyjeżdżają w drogę.
DODATKOWA ZABAWA - Zawiera również urocze akcesoria, takie jak rozkładane lusterka, otwierany schowek na rękawiczki i kluczyki do samochodu.
PASUJE DO WSZYSTKICH LALEK LOL SURPRISE - Możesz go używać wraz z lalkami kolekcjonerskimi LOL Surprise i lalkami modowymi OMG.
IDEALNY PREZENT - ten samochód z lalką to idealny prezent urodzinowy dla dziewczynek i chłopców w wieku od 4 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..