0,00zł

Do Kasy

BBLIKE Zabawka kąpielowa dla niemowląt, prysznic dla dzieci, zabawka do wanny z puzzlami i torem wyścigowym, 14 sztuk, dla dzieci w wieku od 18 miesięcy +

Opinie:
(0)
  • Marka: BBLIKE
  • Model: B07XZ54MF4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:02 CET - więcej
88,14zł
???? [Co otrzymasz] – ten zestaw zabawek do kąpieli zawiera zabawkę do kąpieli dla dzieci, pięć śladów, które można zmontować i rozłożyć, trzy zdejmowane przyssawki, pigułkę, kaczkę, która może piszeć, łyżkę i filiżankę. Kolorowe i słodkie wzornictwo może przyciągać uwagę dziecka i pozwolić dziecku spędzić wesoły czas kąpieli
???? [Kreatywna zabawka do wanny] – ponieważ istnieje różnica wysokości między szynami, piłkami i kapsułkami można w pełni przyspieszyć, aby toczyć się na trasie. Dzieci mogą bawić się w różne sposoby zabawkami wodnymi, piłkami, kapsułkami i zabawkami do pływania, dzięki czemu Twoje dzieci mogą się w niej interakować i bawić się w łazience. Jest to idealna zabawka do kąpieli dla chłopców i dziewczynek w wieku 1, 2 i 3 lat.
???? [Zabawka kąpielowa Budowa puzzle kolorowa] – dzieci mogą budować ślady o dowolnym kształcie według własnego życzenia lub z rodziną, aby poprawić swoją kreatywność i kreatywność. Zestaw zabawek kąpielowych zawiera trzy zdejmowane przyssawki. Można ją zainstalować na każdej gładkiej powierzchni, takiej jak łazienka, balkon, lodówka, kuchnia itd. Zabawa nie wymaga koniecznie wody.
???? [Interesująca zabawka do kąpieli dla dzieci, kolorowy młynek wodny] – interesująca zabawka do kąpieli może zwrócić uwagę dziecka. Po napełnieniu wodą kubkiem lub łyżeczką i wlewaniu jej do górnej części prysznica, gąsienica spryskuje wodę przez wyloty, a oczy ryby atramentu i gwiazdy obracają się wraz z prądem. Ponadto pomarańczowy wiatrak obraca się podczas pryskania wody.
???? [Bezpieczne materiały] – ten zestaw zabawek do kąpieli jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i gumy, jest nietoksyczny, bezzapachowy i nie zawiera BPA, aby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych zabawek do kąpieli dla niemowląt, prosimy o niezwłoczny kontakt, a zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..