0,00zł

Do Kasy

BBLIKE Zabawka kąpielowa dla niemowląt, prysznic dla dzieci, zabawka do wanny z puzzlami i torem wyścigowym, 14 sztuk, dla dzieci w wieku od 18 miesięcy +

Opinie:
(0)
  • Marka: BBLIKE
  • Model: B07XZ54MF4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:02 CET - więcej
88,14zł
???? [Co otrzymasz] – ten zestaw zabawek do kąpieli zawiera zabawkę do kąpieli dla dzieci, pięć śladów, które można zmontować i rozłożyć, trzy zdejmowane przyssawki, pigułkę, kaczkę, która może piszeć, łyżkę i filiżankę. Kolorowe i słodkie wzornictwo może przyciągać uwagę dziecka i pozwolić dziecku spędzić wesoły czas kąpieli
???? [Kreatywna zabawka do wanny] – ponieważ istnieje różnica wysokości między szynami, piłkami i kapsułkami można w pełni przyspieszyć, aby toczyć się na trasie. Dzieci mogą bawić się w różne sposoby zabawkami wodnymi, piłkami, kapsułkami i zabawkami do pływania, dzięki czemu Twoje dzieci mogą się w niej interakować i bawić się w łazience. Jest to idealna zabawka do kąpieli dla chłopców i dziewczynek w wieku 1, 2 i 3 lat.
???? [Zabawka kąpielowa Budowa puzzle kolorowa] – dzieci mogą budować ślady o dowolnym kształcie według własnego życzenia lub z rodziną, aby poprawić swoją kreatywność i kreatywność. Zestaw zabawek kąpielowych zawiera trzy zdejmowane przyssawki. Można ją zainstalować na każdej gładkiej powierzchni, takiej jak łazienka, balkon, lodówka, kuchnia itd. Zabawa nie wymaga koniecznie wody.
???? [Interesująca zabawka do kąpieli dla dzieci, kolorowy młynek wodny] – interesująca zabawka do kąpieli może zwrócić uwagę dziecka. Po napełnieniu wodą kubkiem lub łyżeczką i wlewaniu jej do górnej części prysznica, gąsienica spryskuje wodę przez wyloty, a oczy ryby atramentu i gwiazdy obracają się wraz z prądem. Ponadto pomarańczowy wiatrak obraca się podczas pryskania wody.
???? [Bezpieczne materiały] – ten zestaw zabawek do kąpieli jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i gumy, jest nietoksyczny, bezzapachowy i nie zawiera BPA, aby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych zabawek do kąpieli dla niemowląt, prosimy o niezwłoczny kontakt, a zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..