0,00zł

Do Kasy

Blokada drzwi, bardzo cienka, silna magnetyczna blokada drzwi do szafek meblowych ze śrubami do stosowania na drzwiach szafek, szufladach i komodach

Opinie:
(0)
  • Marka: Lazmin112
  • Model: B07YWRBPKL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:04 CET - więcej
24,74zł
【Materiał dobrej jakości】 Wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów metalowych, które są wytrzymałe, trwałe, odporne na korozję, nie rdzewieją i są do noszenia. Niski profil umożliwia umieszczenie magnesów w wąskich przestrzeniach
【Silny magnes】 Bardzo cienka blokada drzwi z silnymi magnesami zapewnia prosty i skuteczny sposób na łatwe przymocowanie drzwi, gdy śruby są dokręcone i dwa magnesy znajdują się w pełnym kontakcie
【Wygodna obsługa】 Z blokadą drzwi i pasującymi śrubami dla wysokiego komfortu. Nadaje się do drzwi szafy, szuflad i komód w wielu miejscach, takich jak przyczepy kempingowe, w domu, w biurze i w sklepie.
【Łatwy montaż】Zestaw zawiera śruby. Może pomóc w instalacji zapięć magnetycznych 【Oszczędność czasu i brak uszkodzeń obudowy lub drzwi】. Mocowanie śrubami jest przewidziane do drugiego wyboru.
【Serwis posprzedażowy】 W razie problemów podczas korzystania z produktu prosimy o kontakt przed odesłaniem. Odpowiemy w ciągu 24 godzin, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemu. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, oferujemy 100% zwrot pieniędzy i wymianę.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..