0,00zł

Do Kasy

S$S Urocza poduszka królik pluszowa zabawka małpa pasek poduszka kot paski łóżko z tobą śpiąca lalka prezent, 90 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: S$S
  • Model: B07Z6N3Z4N
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:48 CET - więcej
169,82zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 90cm
Materiał wysokiej jakości: Jedną z największych zalet tego pluszu jest to, że składa się z trwałego i odpornego materiału. Zastosowanie najwyższej jakości pluszowych wzorów - idealne dla dzieci i prawie w każdym wieku ..
Są słodkie i miękkie, świetne jako prezent dla dzieci, przyjaciół, rodziny, ale także dla Ciebie i wszystkich, których kochasz.
Ogólnie rzecz biorąc, chcesz myć wypchane zabawki ręcznie, aby uniknąć ryzyka. Jeśli używasz pralki, może to odkształcić zabawkę. Dlatego zalecamy pranie jej rąk ..
Czyszczenie części: Użyj suchej szmatki lub miękkiej szczotki, dodaj trochę neutralnego środka czyszczącego, wyczyść brudny obszar i wysusz je potem od ..
Pranie całe: Wlać ciepłą wodę i umiarkowany neutralny środek czyszczący do basenu, pozwól zabawce namoczyć 10 minut, a następnie umyć ją ostrożnie, spłukać ciepłą wodą poniżej 30° C lub zimną wodą, docisnąć z suchego ręcznika i pozostawić ją pod dobrze wentylowanym miejscem na poszewce w niskiej temperaturze prawie nie wyrzuca do wyschnięcia, a następnie wytrzepać!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 90cm
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..