0,00zł

Do Kasy

S$S Urocza poduszka królik pluszowa zabawka małpa pasek poduszka kot paski łóżko z tobą śpiąca lalka prezent, 90 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: S$S
  • Model: B07Z6N3Z4N
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:48 CET - więcej
169,82zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 90cm
Materiał wysokiej jakości: Jedną z największych zalet tego pluszu jest to, że składa się z trwałego i odpornego materiału. Zastosowanie najwyższej jakości pluszowych wzorów - idealne dla dzieci i prawie w każdym wieku ..
Są słodkie i miękkie, świetne jako prezent dla dzieci, przyjaciół, rodziny, ale także dla Ciebie i wszystkich, których kochasz.
Ogólnie rzecz biorąc, chcesz myć wypchane zabawki ręcznie, aby uniknąć ryzyka. Jeśli używasz pralki, może to odkształcić zabawkę. Dlatego zalecamy pranie jej rąk ..
Czyszczenie części: Użyj suchej szmatki lub miękkiej szczotki, dodaj trochę neutralnego środka czyszczącego, wyczyść brudny obszar i wysusz je potem od ..
Pranie całe: Wlać ciepłą wodę i umiarkowany neutralny środek czyszczący do basenu, pozwól zabawce namoczyć 10 minut, a następnie umyć ją ostrożnie, spłukać ciepłą wodą poniżej 30° C lub zimną wodą, docisnąć z suchego ręcznika i pozostawić ją pod dobrze wentylowanym miejscem na poszewce w niskiej temperaturze prawie nie wyrzuca do wyschnięcia, a następnie wytrzepać!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 90cm
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..