0,00zł

Do Kasy

Kasa sklepowa Play-Doh, zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat z wesołymi dźwiękami, akcesoriami do sztucznego jedzenia i nietoksyczną ciastoliną Play-Doh w 4 kolorach

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07ZYC25X3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:06 CET - więcej
59,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Od 3 lat
Kolor: Wielokolorowy
POBAWMY SIĘ W SKLEP SPOŻYWCZY: Do zabawkowej kasy sklepowej Play-Doh dla dzieci w wieku od 3 lat dołączono 11 zabawnych narzędzi sklepowych pozwalających dzieciom wykazać się kreatywnością podczas zabawy w sklep spożywczy
KLASYCZNE ODGŁOSY KASY: Zabawkowy skaner produktów na kasie piszczy, gdy umieścisz na nim ciastolinowe dzieło, a szuflada wydaje przyjemny dźwięk "dzyń" przy otwieraniu
RÓB CIASTOLINOWE PIENIĄDZE (KASA: DZYŃ!): Foremka w kształcie portfela tworzy ciastolinowe monety i banknoty, które dzieci mogą wkładać i wyjmować z kasy. Jest też foremka do ciastolinowych kart kredytowych!
WSZYSTKIE POTRZEBNE AKCESORIA PLAY-DOH: Przenośna drukarka kodów kreskowych, koszyk, torba na zakupy, wbudowana drukarka paragonów i 5 wycinaków do sztucznego jedzenia dopełniają zakupowych wrażeń!
W ZESTAWIE JEST NIETOKSYCZNA CIASTOLINA PLAY-DOH W 4 KOLORACH: Dzięki 4 kolorom ciastoliny Play-Doh w standardowych pojemnikach (po 56 g) dzieci mogą stworzyć mnóstwo ciastolinowych dzieł do sklepu spożywczego!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Od 3 lat
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..