0,00zł

Do Kasy

Kasa sklepowa Play-Doh, zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat z wesołymi dźwiękami, akcesoriami do sztucznego jedzenia i nietoksyczną ciastoliną Play-Doh w 4 kolorach

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07ZYC25X3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:06 CET - więcej
59,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Od 3 lat
Kolor: Wielokolorowy
POBAWMY SIĘ W SKLEP SPOŻYWCZY: Do zabawkowej kasy sklepowej Play-Doh dla dzieci w wieku od 3 lat dołączono 11 zabawnych narzędzi sklepowych pozwalających dzieciom wykazać się kreatywnością podczas zabawy w sklep spożywczy
KLASYCZNE ODGŁOSY KASY: Zabawkowy skaner produktów na kasie piszczy, gdy umieścisz na nim ciastolinowe dzieło, a szuflada wydaje przyjemny dźwięk "dzyń" przy otwieraniu
RÓB CIASTOLINOWE PIENIĄDZE (KASA: DZYŃ!): Foremka w kształcie portfela tworzy ciastolinowe monety i banknoty, które dzieci mogą wkładać i wyjmować z kasy. Jest też foremka do ciastolinowych kart kredytowych!
WSZYSTKIE POTRZEBNE AKCESORIA PLAY-DOH: Przenośna drukarka kodów kreskowych, koszyk, torba na zakupy, wbudowana drukarka paragonów i 5 wycinaków do sztucznego jedzenia dopełniają zakupowych wrażeń!
W ZESTAWIE JEST NIETOKSYCZNA CIASTOLINA PLAY-DOH W 4 KOLORACH: Dzięki 4 kolorom ciastoliny Play-Doh w standardowych pojemnikach (po 56 g) dzieci mogą stworzyć mnóstwo ciastolinowych dzieł do sklepu spożywczego!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Od 3 lat
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..