0,00zł

Do Kasy

PAW Patrol 6055753 Psi Patrol: Pojazd Tematyczny Charged Up ,6.0 Liczyć-losowy model

Opinie:
(0)
  • Marka: PAW PATROL
  • Model: B081KGZW7R
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:08 CET - więcej
69,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 pojazd
Kolor: Wielokolorowy
Pojazd Skye wyposażony jest w światła i sygnały dźwiękowe oraz koła, które umożliwiają jej obrócenie pojazdu o 360 stopni! Wciśnij przycisk i uruchom światła i sygnały dźwiękowe!
TRYB PODUSZKOWCA: Dzięki kołom, które umożliwiają obracanie pojazdu o 360 stopni w każdym kierunku, Skye jeszcze szybciej dotrze na miejsce akcji ratunkowej! Skye gotowa do akcji!
ZESTAW ZAWIERA FIGURKĘ SKYE: umieść kolekcjonerską figurkę Skye w różowym stroju Charged Up za kierownicą jej pojazdu. Skye jest gotowa do akcji!
Zestaw będzie idealnym prezentem dla każdego fana Psiego Patrolu powyżej 3 roku życia. Produkt wymaga 3 baterii LR44 batteries (w zestawie). Ruszaj do akcji z Psim Patrolem i pojazdami Deluxe!
Zestaw zawiera: 1 figurkę Skye oraz 1 pojazd Skye Charged Up Deluxe
Kolor / Losowy model: Ten model jest dostarczany przez producenta jako losowy asortyment kilku modeli i / lub kolorów. Dlatego nie możemy zaoferować Państwu konkretnego modelu i / lub koloru. W ten sposób, potwierdzając swoje zamówienie, otrzymasz jeden z modeli pokazanych na obrazku, w zależności od dostępnych zapasów. Dziękuję za zrozumienie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 pojazd
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..