0,00zł

Do Kasy

GlobaLink Budzik projekcyjny, sufit cyfrowy zegar z regulowaną jasnością ekranu i projekcji, budzik, 9-minutowa funkcja drzemki, timer uśpienia i port USB do ładowania urządzeń

Opinie:
(0)
  • Marka: GlobaLink
  • Model: B082XZJLGL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:10 CET - więcej
114,63zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Big
Kolor: Czarny
Projekcja czasu 180° i odwracalność: Możesz dostosować kąt projektora, aby pokazać czas, w którym jest to dla Ciebie najwygodniejsze, niezależnie od tego, czy jest to ściana czy sufit. Ramię projektora ma 180 stopni, aby wyświetlać czas, gdziekolwiek chcesz. Długie naciśnięcie przycisku "Projekcja", aby odwrócić widok projekcji do góry nogami o 180°. Najdłuższa odległość projekcji wynosi 3 m.
Duży wyświetlacz cyfrowy: zegar projekcyjny z niebieskim numerem na bardzo dużym ekranie 6,5 cala, dzięki czemu wyraźnie widać czas z dużej odległości. Aby projekcja była bardziej widoczna, wybraliśmy projekcję czerwonej liczby. Wyświetlacz LCD jest ściemniany, dzięki czemu nie musisz martwić się jasnym wyświetlaczem zegara w nocy.
Radio FM z timerem uśpienia: Budzik projekcyjny GlobaLink ma możliwość zapamiętywania 10 różnych stacji radiowych FM (zakres odbioru FM: 76,0-108,0 MHz). W razie potrzeby dołączona jest antena 90 cm, aby uzyskać wyraźniejszy sygnał. Funkcja timera snu pozwala zasnąć w radiu w ciągu 5-90 minut (dostosowana). Radio wyłącza się automatycznie po określonym czasie.
⏰【Budzik i funkcja drzemki】Cyfrowe radia zegarowe umożliwiają obudzenie Cię naturalnym dźwiękiem zamiast szumu brzęczyka. Dźwięk alarmu stopniowo się powiększa (domyślnie budzik: 3 minuty). Odstępy drzemki mają 9 minut, aby umożliwić szybką drzemkę.
Ładowanie USB i zapasowa bateria - ciesz się wygodą dołączonego portu USB do ładowania telefonu lub tabletu podczas snu, prędkość ładowania wynosi 5 V/1 A. Jest zasilany przez adapter i jest wyposażony w system zapasowy baterii tylko do pamięci czasu. Należy pamiętać, że adapter nie wchodzi w zakres dostawy. Kupując ten budzik projekcyjny, otrzymasz od nas lepsze rozwiązanie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Big
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..