0,00zł

Do Kasy

Lictin Zabawka do kąpieli dla niemowląt, 15 sztuk, zabawki do kąpieli dla dzieci, zestaw zabawek do kąpieli

Opinie:
(0)
  • Marka: Lictin
  • Model: B083BBJNFP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:29 CET - więcej
48,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 15
Kolor: niebieski
[Bezpieczny materiał] Zabawka do kąpieli dla niemowląt marki Lictin jest wykonana z przyjaznej dla środowiska miękkiej gumy. Zabawka do kąpieli nie zawiera BPA, jest nietoksyczna i bardzo trwała. Zabawki do kąpieli dla niemowląt są zgodne z normami ochrony środowiska i dopuszczone przez CE.
Zabawka edukacyjna - jeśli dzieci z zabawką do kąpieli dla niemowląt, dobrze nadaje się do rozwoju duchowego, rozróżnienia pomiędzy różnymi zwierzętami, wspomaga koordynację ręka-oko.
[Najlepszy prezent dla niemowląt] Kolorowa zabawka do kąpieli z wieloma zwierzętami. Zabawka do kąpieli dla niemowląt bardzo dobrze nadaje się dla dzieci, do zabawy w wodzie, interakcji rodziców i dzieci itd. Ta super zabawna zabawka do kąpieli dla niemowląt pozwala zająć dzieci w czasie kąpieli.
[15-częściowy zestaw zabawek kąpielowych dla niemowląt] raki, ośmiornice, rozgwiazdy, muszle, muszle, delfiny, walrose, foki, mantarochy, rekiny młotkowe, żółwie, pelikany, hipopotamy rzeczne, pingwiny, krokodyle
[Wskazówka] Zabawka do kąpieli dla dzieci ma małe otwory do wnikania wody, należy ją wysuszyć na słońcu po użyciu i przechowywać w wentylowanym i suchym miejscu, aby zapobiec powstawaniu pleśni. Zabawka do kąpieli może wydzielać lekki zapach, jeśli jest sterylizowana w wysokich temperaturach, jest to normalne.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 15
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...