0,00zł

Do Kasy

Lictin Zabawka do kąpieli dla niemowląt, 15 sztuk, zabawki do kąpieli dla dzieci, zestaw zabawek do kąpieli

Opinie:
(0)
  • Marka: Lictin
  • Model: B083BBJNFP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:29 CET - więcej
48,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 15
Kolor: niebieski
[Bezpieczny materiał] Zabawka do kąpieli dla niemowląt marki Lictin jest wykonana z przyjaznej dla środowiska miękkiej gumy. Zabawka do kąpieli nie zawiera BPA, jest nietoksyczna i bardzo trwała. Zabawki do kąpieli dla niemowląt są zgodne z normami ochrony środowiska i dopuszczone przez CE.
Zabawka edukacyjna - jeśli dzieci z zabawką do kąpieli dla niemowląt, dobrze nadaje się do rozwoju duchowego, rozróżnienia pomiędzy różnymi zwierzętami, wspomaga koordynację ręka-oko.
[Najlepszy prezent dla niemowląt] Kolorowa zabawka do kąpieli z wieloma zwierzętami. Zabawka do kąpieli dla niemowląt bardzo dobrze nadaje się dla dzieci, do zabawy w wodzie, interakcji rodziców i dzieci itd. Ta super zabawna zabawka do kąpieli dla niemowląt pozwala zająć dzieci w czasie kąpieli.
[15-częściowy zestaw zabawek kąpielowych dla niemowląt] raki, ośmiornice, rozgwiazdy, muszle, muszle, delfiny, walrose, foki, mantarochy, rekiny młotkowe, żółwie, pelikany, hipopotamy rzeczne, pingwiny, krokodyle
[Wskazówka] Zabawka do kąpieli dla dzieci ma małe otwory do wnikania wody, należy ją wysuszyć na słońcu po użyciu i przechowywać w wentylowanym i suchym miejscu, aby zapobiec powstawaniu pleśni. Zabawka do kąpieli może wydzielać lekki zapach, jeśli jest sterylizowana w wysokich temperaturach, jest to normalne.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 15
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..