0,00zł

Do Kasy

(159 szt.) Zestaw podkładek świetlnych LED do malowania diamentowego A4, ściemniana tablica jasności światła, LED, stół świetlny, idealny do malowania diamentami.

Opinie:
(0)
  • Marka: awersy
  • Model: B083DNYD2K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:29 CET - więcej
330,67zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: A4 pad size
Kolor: A4
Najlepszy zestaw podkładek LED A4, nie musisz szukać olśniewających gadżetów na rynku, dostajesz wszystko na zestawie do malowania diamentami Awersy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie pokochasz swojego diamentowego obrazu A4 LED Light Pad Kit, z jakiegokolwiek powodu zwrócimy Ci pełną cenę bez pytania STIONS ASK ED. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z tego zakupu.
Wygodny i wydajny, popraw szybkość malowania diamentami do płytek i zmniejsz zmęczenie lub stres. Bez migotania i przyjazna dla środowiska dioda LED, zaawansowana technologia ochrony wzroku, koniec z obolałymi oczami po długiej godzinie pracy.
PRZENOŚNA I ULTRA SLIM, grubość podkładki świetlnej wynosi tylko 0,35 cm, co sprawia, że jest lekka i przenośna. 3-poziomowa jasność kontrolowana za pomocą jednego przycisku przełącznika. Idealnie super jasne i pozbawione migotania oświetlenie, najlepsze pudełko świetlne do malowania diamentami i rysowania.
Łatwa regulacja – W zestawie z kablem USB (2 m), można łatwo włączyć LUB wyłączyć za pomocą kabla USB, podłączając do dowolnego portu USB, takiego jak komputer, power bank lub wtyczka USB, która łączy się bezpośrednio z gniazdem ściennym. Regulacja między różnymi kątami widzenia za pomocą stojaka, zapewniając możliwość uzyskania właściwego kąta widzenia i ułatwia ładowanie i nie zgina przewodu.
Otrzymasz 159 szt. zestaw do malowania diamentami Awersy, który działa na Twoim malowaniu diamentowym, szablonowaniu, animacji 2D, kaligrafii, wytłaczaniu, scrapbookingu, transferu tatuaży, szkicowania, projektów szycia, witraża, pikowania itp. Nieprawidłowe dowolne e. ! Wypróbuj go, a pokochasz ją! !
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar A4 pad size
Kolor A4
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..