0,00zł

Do Kasy

Catalyst Pasek kompatybilny z Apple Watch serii 6, SE, 5/4/3/2/1, pasek do zegarka Apple Watch 42/44 mm, hipoalergiczny, pasek sportowy bez łączników – łupek szary

Opinie:
(0)
  • Marka: Catalyst
  • Model: B083P28WP4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:31 CET - więcej
255,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: łupek szary
✅ [Ultra wytrzymały pasek sportowy klasy premium] – pasek Catalis do zegarka Apple Watch jest wykonany z wysokiej jakości, oddychającego, elastycznego, gładkiego, miękkiego i odpornego na kurz silikonu. Lekka, a mimo to super niezawodna i mocna. Zaprojektowany i zaprojektowany tak, aby zapewnić sportowcom stylowy i szybkoschnący wygląd. Nie wchodzi w zakres dostawy, to sportowa opaska do zegarka Apple Watch.
✅ Idealne dopasowanie do wszystkich zegarków CATALYST 40 mm i 38 mm] – nasz sportowy pasek do zegarka Apple Watch jest przeznaczony wyłącznie do zegarków Apple Watch 40 mm serii 5 i serii 4, do Apple Watch i 38 mm serii 3, serii 2 i 4, kompatybilny z serii 1. Szerokość paska wynosi 22 mm.
✅ [System szybkiego dopasowania do Twojego aktywnego stylu życia] – odporny na pot, kurz, deszcz i wodę. Przeznaczony do intensywnego treningu, śledzenia snu i wielu innych. Nasze opaski sportowe są gotowe na codzienne przygody. Dobry wybór dla miłośników sportu, fitnessu i sportu. Podwójny system blokady sprawia, że nigdy nie zgubisz zegarka
✅ [Duże doświadczenie noszenia] – silikonowy pasek Catalyst Premium jest elastyczny, miękki i przyjemny dla skóry. Hybrydowy, oddychający, ergonomiczny design, który ściśle przylega i uzupełnia kształt nadgarstka, zegarek jabłkowy i styl życia.
✅ Wytrzymałość jak nasza gwarancja: Jesteśmy do naszych produktów. W przypadku Catalyst ochrona Twojego ukochanego urządzenia jest naszym priorytetem. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiału i zapewniają trwałą ochronę obudowy Apple Watch. Uczniamy się w przypadku zwrotu produktu i zapewniamy gwarancję producenta.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor łupek szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..