0,00zł

Do Kasy

New Classic Toys 11067 Aneks kuchenny nowoczesny z elektrycznym ostrzem do płyty kuchennej

Opinie:
(0)
  • Marka: New Classic Toys
  • Model: B083V7BYSG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:42 CET - więcej
495,48zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Rosa
Bezpieczeństwo: chcemy rzucać wyzwanie, zachwycać dzieci wysokiej jakości zabawkami. Wszystkie produkty spełniają najsurowsze wymagania bezpieczeństwa i są zgodne z normą EN-71. Nasze produkty wytrzymują pokolenia. Jesteśmy z tego bardzo dumni.
Zabawa: ta piękna zabawka jest kolorowa i sprawia wiele radości podczas zabawy. Kolor jest bardzo jasny. Dzieci spędzają dużo czasu na zabawach, a rodzice mogli wreszcie odpocząć.
Nauka: rozwija postrzeganie kolorów dzieci w grze, aby trenować koordynację dłoni, mózg i oczu dzieci. Rodzice, którzy bawią się z dziećmi, uczą się zrozumieć formę i właściwości instrumentów muzycznych oraz rozwijać zdolności poznawcze dzieci.
Wiek: Ta zabawka została zaprojektowana dla wszystkich od 3 lat i może być używana przez każde dziecko w rodzinie
Bon Appetit: Ten zestaw zabawek jest częścią kolekcji "Bon Appetit" New Classic Toys. Cięcie, pieczenie, gotowanie i gotowe do kolacji. Nasze małe garnki, patelnie, sadzonki i kuchnie są absolutnym must-have dla małych mistrzowskich kucharzy.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Rosa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..