0,00zł

Do Kasy

Perplexus - Kostka Rubika 3x3-losowy model

Opinie:
(0)
69,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 3x3
Kolor: Multikolor
KOSTKA RUBIKA I KULA PERPLEXUS 2-W-1: Obracaj, przekręcaj i przechylaj kulę tak, aby jednocześnie ułożyć kostkę Rubika!
200 SKOMPLIKOWANYCH PRZESZKÓD: Podejmij wyzwanie i przeprowadź kulę przez cały labirynt 3D, pokonując coraz to trudniejsze przeszkody! Im bliżej mety, tym trudniej!
WSZĘDZIE TAM, GDZIE TY: Kompaktowy rozmiar gry sprawia, że ​​możesz ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie! Podejmij wyzwanie Perplexusa, gdzie chcesz i kiedy masz na to ochotę!
ŁATWO GRAĆ, TRUDNO WYGRAĆ: Szybka krzywa uczenia się pozwala na łatwy start, ale jeśli chcesz zostać mistrzem, musisz szybko rozwinąć swoje umiejętności. Dla graczy powyżej 8 roku życia.
Zestaw zawiera: 1 kulę Perplexus - Kostka Rubika 3x3, 1 instrukcję.
Kolor / Losowy model: Ten model jest dostarczany przez producenta jako losowy asortyment kilku modeli i / lub kolorów. Dlatego nie możemy zaoferować Państwu konkretnego modelu i / lub koloru. W ten sposób, potwierdzając swoje zamówienie, otrzymasz jeden z modeli pokazanych na obrazku, w zależności od dostępnych zapasów. Dziękuję za zrozumienie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 3x3
Kolor Multikolor
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..