0,00zł

Do Kasy

Zapf Creation 827963 BABY born Magic Boy 43 cm – nowy z magicznym smoczkiem i 10 realistycznymi funkcjami

Opinie:
(0)
  • Marka: BABY Born
  • Model: B0854YCS3M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
167,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jasnoniebieski
Nowość z magicznym smoczkiem: poprzez obracanie smoczka lalka otwiera i zamyka oczy. Bez względu na to, w jakiej pozycji znajduje się Twoje ciało.
Z 10 funkcjami: lalka może pić, jeść, płakać, owijać, robić małe i duże interesy, kąpać się i spać. Ponadto lalka jest bardzo ruchoma i dzięki temu bardzo łatwa do zabawy.
W zestawie z wieloma akcesoriami: zestaw zawiera BABY born Magic z body i czapką. W zestawie 1 nocnik, 1 pielucha, 1 talerz z łyżeczką, 1 porcja kaszki, 1 butelka, 1 magiczny smoczek, 1 karta urodzenia i 1 bransoletka przyjaźni dla dziecka i lalki.
Wspomaga rozwój – urozmaicona gra (rolek) z BABY born wspiera wyobraźnię i w udowodniony sposób wspiera rozwój umiejętności społecznych i wartości, takich jak odpowiedzialność, komunikacja i empatia.
Obietnica jakości: ta lalka to oryginalna markowa lalka BABY born. Wysokiej jakości wykończenie i gwarantuje długotrwałą radość z gry.
Przyjazna dla środowiska: nowa przynęta BABY born Magic jest teraz dostępna również w opakowaniu bez plastiku.
Zalecenie dotyczące wieku: nadaje się dla dzieci od 3 lat.
Zakres dostawy: BABY born Magic 43 cm z body i czapką. W zestawie 1 nocnik, 1 pielucha, 1 talerz z łyżeczką, 1 porcja kaszki, 1 butelka, 1 magiczny smoczek, 1 karta urodzenia i 1 bransoletka przyjaźni dla dziecka i lalki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jasnoniebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..