0,00zł

Do Kasy

Lalka modowa Rainbow High - Violet Willow - Fioletowa lalka z wyjątkowymi strojami, akcesoriami i stojakiem na lalkę - Rainbow High Seria 1 - Idealny prezent dla dziewczynek w wieku 6+

Opinie:
(0)
  • Marka: RAINBOW HIGH
  • Model: B085B34QGZ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:40 CET - więcej
129,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Violet Willows
POZNAJ VIOLET WILLOW - piękną lalkę z szykownym i luksusowym stylem, ubraną w całości na FIOLETOWO, ze wspaniałymi cechami, uroczymi modnymi detalami i fantastycznymi akcesoriami.
PIĘKNA LALKA MODOWA. Lalka z Rainbow High ma wspaniałe oczy z pięknymi długimi rzęsami i niesamowicie długimi włosami do czesania.
2 STROJE: MIESZAJ i ŁĄCZ - Violet ma 2 pełne luksusowe stroje, w tym dwie sukienki na czerwony dywan, płaszcz ze sztucznego futra, kurtkę, szpilki i wiele akcesoriów. Ubierz ją w wybrany styl lub pomieszaj je.
W PEŁNI RUCHOMA LALKA - Lalka modowa Rainbow High ma 30 cm wysokości, a jej ramiona i nogi zginają się, aby stworzyć jak najwięcej póz na wiele godzin zabawy. Ta fioletowa lalka znana jest ze swojego stylu i osobowości divy oraz dodatków!
OBEJRZYJ NA YOUTUBE - obejrzyj nowy serial animowany Rainbow High na YouTube, aby stać się częścią życia swojej ulubionej lalki i bawić się z jej przyjaciółmi!
PORADA - Podczas pierwszego rozpakowania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Wtedy jej włosy są gotowe do wyszczotkowania.
ZAWIERA - Lalkę modową, 2 kompletne stroje, 2 pary butów, szczotkę do włosów, 2 wieszaki i stojak na lalkę.
ZBIERZ TĘCZĘ - Zbierz wszystkie 6 lalek Rainbow High Seria 1 - Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Jest to świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Violet Willows
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..