0,00zł

Do Kasy

Lalka modowa Rainbow High - Violet Willow - Fioletowa lalka z wyjątkowymi strojami, akcesoriami i stojakiem na lalkę - Rainbow High Seria 1 - Idealny prezent dla dziewczynek w wieku 6+

Opinie:
(0)
  • Marka: RAINBOW HIGH
  • Model: B085B34QGZ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:40 CET - więcej
129,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Violet Willows
POZNAJ VIOLET WILLOW - piękną lalkę z szykownym i luksusowym stylem, ubraną w całości na FIOLETOWO, ze wspaniałymi cechami, uroczymi modnymi detalami i fantastycznymi akcesoriami.
PIĘKNA LALKA MODOWA. Lalka z Rainbow High ma wspaniałe oczy z pięknymi długimi rzęsami i niesamowicie długimi włosami do czesania.
2 STROJE: MIESZAJ i ŁĄCZ - Violet ma 2 pełne luksusowe stroje, w tym dwie sukienki na czerwony dywan, płaszcz ze sztucznego futra, kurtkę, szpilki i wiele akcesoriów. Ubierz ją w wybrany styl lub pomieszaj je.
W PEŁNI RUCHOMA LALKA - Lalka modowa Rainbow High ma 30 cm wysokości, a jej ramiona i nogi zginają się, aby stworzyć jak najwięcej póz na wiele godzin zabawy. Ta fioletowa lalka znana jest ze swojego stylu i osobowości divy oraz dodatków!
OBEJRZYJ NA YOUTUBE - obejrzyj nowy serial animowany Rainbow High na YouTube, aby stać się częścią życia swojej ulubionej lalki i bawić się z jej przyjaciółmi!
PORADA - Podczas pierwszego rozpakowania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Wtedy jej włosy są gotowe do wyszczotkowania.
ZAWIERA - Lalkę modową, 2 kompletne stroje, 2 pary butów, szczotkę do włosów, 2 wieszaki i stojak na lalkę.
ZBIERZ TĘCZĘ - Zbierz wszystkie 6 lalek Rainbow High Seria 1 - Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Jest to świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Violet Willows
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..