0,00zł

Do Kasy

Xiuyer dozownik mleka w proszku, 4 warstwy i 800 ml, przenośny pojemnik na mleko, ze skrobakiem, łyżeczką, do domu, w podróży (niebieski i zielony)

Opinie:
(0)
  • Marka: Xiuyer
  • Model: B085XTNLY7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:40 CET - więcej
76,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 2 Stück (1er Pack)
[Wysokiej jakości i bezpieczny materiał] Dozownik mleka w proszku jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP) przeznaczonego do kontaktu z żywnością, jest nietoksyczny, nie zawiera BPA, bezpieczny i przyjazny dla dzieci i dzieci, trwały i łatwy do czyszczenia.
4-warstwowy dozownik mleka w proszku - dzięki 4-warstwowym przegródkom każda warstwa może pomieścić około 35-40 g, a dzięki lejkowej pokrywce można łatwo nalać każdą warstwę mleka od góry do dołu.
[Przenośny pojemnik na mleko w proszku o dużej pojemności] Może pomieścić ok. 350 g mleka w proszku. Konstrukcja klamry i osadzony silikonowy pierścień uszczelniający zapewniają szczelność, a dzięki oddzielnej łyżeczce i zdejmowanej maszynie do prostowania są praktyczne do warzenia mleka w proszku w podróży.
[Szerokie zastosowanie] Nie tylko idealnie nadaje się do przygotowywania posiłków dla niemowląt, ale również do przechowywania kawy, herbaty, kakao w proszku, cukru, płatków owsianych, mąki kukurydzianej, orzechów, owoców i małych akcesoriów, takich jak smoczki.
[Zestaw zawiera] 1-częściowy dozownik mleka w proszku z 4-warstwowymi przegródkami, kolor niebieski, rozmiar 7 x 16,5 cm / 2,8 "x 6,5"; 1 szt. 800 ml przenośne pudełko na mleko w proszku, kolor zielony, rozmiar 12 x 7 x 14,5 cm / 4,7 x 2,8 x 5,1".
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 2 Stück (1er Pack)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..