0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX Zestaw oświetleniowy LED do Dom's Dodge Charger, kompatybilny z klockami Lego 42111 - bez zestawu Lego (wersja z pilotem)

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B089T1XP7T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:47 CET - więcej
209,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny
Zaprojektowany z myślą o Lego 42111. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz zmienić swoją ładowarkę Dom's Dodge z ciemnej na jasną, aby ożywiła się w życie.
Proszę zwrócić uwagę, że dostarczane jest tylko światło LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach wideo nie wchodzą w zakres dostawy. Zestaw zawiera bit
lampy, paski świetlne, płytki przedłużające, kabel połączeniowy, zestaw baterii (baterie nie wchodzą w zakres dostawy), powierzchnie klejące, instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).
Dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób, aby zrealizować duże ulepszenie swojego ulubionego zestawu budowlanego.
W razie problemów z produktem, prosimy o e-mail, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..