0,00zł

Do Kasy

Fodlon Spinki do włosów dla dziewczynek, 18 szt., zestaw dla dzieci, spinki do włosów, dla dziewczynek, kokardki, ozdoby do włosów, dla dziewcząt, odświętne, miękkie, różowe

Opinie:
(0)
  • Marka: Fodlon
  • Model: B08BJZG6Z6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
45,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 18 Stück (1er Pack)
Kolor: różowy
【Ilość】: zestaw zawiera 18 sztuk ozdób do włosów: 4 gumki do włosów, 11 spinek do włosów, 2 małe pazury do włosów, 1 pasek do sprzątania. Produkt dostarczany jest również w pudełku prezentowym.
Ekskluzywne wzornictwo: gumki do włosów i spinki do włosów są słodkie i piękne, dzieci mogą wypróbować różne fryzury i łączyć różne ubrania. Nadają się na imprezy, do zajęć szkolnych, na urlop, występy itd.
Bezpieczne i wysokiej jakości materiały: wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, miękkie i lekkie, nie odpadają łatwo, nadają się dla ilości włosów dziecka.
【Wygodny w noszeniu】: produkty są zapakowane w pudełko prezentowe, łatwe do przechowywania i organizacji. Można je umieścić w walizce, jeśli masz plan podróży.
【Najlepszy prezent dla dzieci】: ten produkt to idealny wybór na prezent urodzinowy dla dzieci, prezent na Boże Narodzenie i inne okazje. Może być również idealnym rekwizytem do zdjęć.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 18 Stück (1er Pack)
Kolor różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..