0,00zł

Do Kasy

ANTAPRCIS Samochód zdalnie sterowany RC, samochód wyścigowy RC Drift 2,4 GHz, szybka ciężarówka gąsienicowa w skali 1:16, 2 baterie na 50 minut zabawy, prezent dla początkujących chłopców

Opinie:
(0)
  • Marka: ANTAPRCIS
  • Model: B08BRB7DWZ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:48 CET - więcej
229,99zł
Szybki Samochód Driftowy: Napędzany mocnym silnikiem, samochód RC może dryfować i osiągać prędkość do 18 km / h, zapewniając ekscytujące wrażenia z driftu.
Czas zabawy 60 min: Nasze bezpieczne i trwałe baterie litowo-żelazowe pozwalają na 60 minut zabawy przy 2 godzinach ładowania. Dwa akumulatory o pojemności 1500 mAh zapewniają nieprzerwaną zabawę i rozrywkę dla dzieci.
Transmisja bez zakłóceń 2.4g: Łatwa w użyciu transmisja na częstotliwości 2,4 GHz bez zakłóceń umożliwia jednoczesną grę wielu samochodów. Dzięki ergonomicznej konstrukcji, kontroler jest wygodny w trzymaniu i łatwy w obsłudze.
W 100% przetestowane: Dzięki niezawodnej ochronie obwodów akumulatory nie ulegają przeładowaniu ani rozładowaniu. Samochód jest dokładnie testowany i certyfikowany przez renomowane instytucje, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wykonany z najlepszych materiałów ABS i PA, ten zabawkowy samochód jest testowany na upadki i zderzenia, aby zapewnić maksymalną trwałość.
Idealny Prezent Dla Dzieci: Ten zabawkowy samochód to idealny prezent dla dzieci z okazji urodzin i świąt Bożego Narodzenia. Dzięki swojemu potężnemu wyglądowi, zaprojektowanemu przez niezależnych projektantów, ten zabawkowy samochód na pewno Cię nie zawiedzie. W zestawie: 1 samochód, 1 pilot, dwie baterie litowo-żelazowe 1500 mAh, 1 ładowarka USB i 1 instrukcja obsługi.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..