0,00zł

Do Kasy

PAW Patrol 6058333 Psi Patrol: Tablet Ryder'A ,4.0 Liczyć

Opinie:
(0)
  • Marka: PAW PATROL
  • Model: B08C6NFBNX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
87,90zł
Interaktywny tablet Rydera wygląda dokłądnie jak ten z Twojego ulubionego serialu Psi Patrol! Wczuj się w rolę Rydera, przydzielaj misje pieskom i ruszaj na kolejną akcję ratunkową!
Tablet Rydera wyposażony jest w 14 różnych efektów dźwiękowych, dokładnie jak tablet z serialu! Wybierz 1 z 6 odznak piesków znajdujących się na tablecie, przyciśnij przycisk i wezwij pieski do bazy!
ZABAWA POBUDZAJĄCA WYOBRAŹNIĘ: Wymyślaj własne akcje ratunkowe z udziałem piesków z Psiego Patrolu! Przyciśnij przycik na tablecie Rydera i ruszaj do akcji!
Tablet Rydera będzie wspaniałym prezentem dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw wymaga 2 baterii AAA Duracell (w zestawie). Ruszaj na akcję z tabletem Rydera!
Zestaw zawiera: 1 tabler Rydera, 1 instrukcja użytkowania
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..