0,00zł

Do Kasy

Nadmuchiwany kostium dla dorosłych, kostium na imprezę, na Halloween, cosplay, kostium na całe ciało, nadmuchany kostium - różowy - dla dorosłych

Opinie:
(0)
  • Marka: MXoSUM
  • Model: B08CC2KYM6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:31 CET - więcej
849,86zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Rozmiar uniwersalny
Kolor: różowy
Nasz nadmuchiwany kostium rekina może służyć do wielu celów w sezonie Halloween. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć kostium na Halloween, czy strój do samodzielnego wykonania cosplay.
Ten zabawny, łatwy do noszenia kostium rekina na Halloween nie zawiedzie, jeśli chodzi o utrzymanie światła i wiatru w sezonie Halloween. Sprawi, że otrzymasz mnóstwo komplementów.
Łatwe do noszenia nadmuchiwane kostiumy, które przekształcą Cię w niezapomnianą postać, nie wracaj do standardowych pomysłów na kostiumy na Halloween, które widziałeś rok po roku.
Nadmuchiwane kostiumy są wściekłe! Ponadto są wygodne i nie odsłaniające, dzięki czemu możesz zachować ciepło i zjeść wszystkie cukierki, które chcesz, bez konieczności dopasowania do ciasnego ubrania.
Wyglądasz na rekina, przystojnie! Uwielbiamy to, jak realistyczny wygląda ten ekskluzywny kostium, gdy wpada na imprezę. Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić rozmiar (1,6 m - 1,9 m). Ten kostium rekina jest nieco mniejszy niż wcześniej.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Rozmiar uniwersalny
Kolor różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..