0,00zł

Do Kasy

NUBUNI Piłka do piłki dla dziecka: Basen z piłką dla kogo: Domek do zabaw: Piłki do gry dla dzieci : Namiot do zabawy dla dzieci piłki na basenie: Piłka do zabawy dla dzieci F

Opinie:
(0)
  • Marka: NUBUNI
  • Model: B08CTZ1FPY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:52 CET - więcej
39,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: F
Doskonały prezent ★ Dzieci uwielbiają tę luksusową boisko do koszykówki. Ich wyobraźnia ożywią się, ponieważ będą cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy na boisku z piłeczkami dla niezapomnianych wrażeń.
Zatwierdzone przez dzieci ★ Testy CE EN71 (1,2,3). Miękka tkanina i oddychająca konstrukcja siatki pozwala na bezpieczny i przyjazny dla środowiska plac zabaw dla dzieci.
Prosty i wytrzymały ★ przenośny, trwały, łatwy w montażu i składany, lekka torba do przenoszenia na zamek błyskawiczny dla wygodnego przechowywania. ** Piłki do zabawy nie wchodzą w zakres dostawy **
Używaj z piłkami do siedzenia ★ Zabawny zestaw do zabawy na imprezach, piknikach, grillu na podwórku, w parku, na placu zabaw, w żłobku, szkole, na karnawałach, podczas nocowania lub po prostu zatrzymaj go w domu w pokoju zabaw!
100% gwarancja zwrotu pieniędzy ★ Przeprowadź swoje badania! Kupując produkt Nubuni, wiesz jaką jakość premium dostaniesz. Dbamy o nasze dzieci, więc nie rozkoszuj się wszystkim, ale najlepszym.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor F
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...