0,00zł

Do Kasy

NUBUNI Piłka do piłki dla dziecka: Basen z piłką dla kogo: Domek do zabaw: Piłki do gry dla dzieci : Namiot do zabawy dla dzieci piłki na basenie: Piłka do zabawy dla dzieci F

Opinie:
(0)
  • Marka: NUBUNI
  • Model: B08CTZ1FPY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:52 CET - więcej
39,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: F
Doskonały prezent ★ Dzieci uwielbiają tę luksusową boisko do koszykówki. Ich wyobraźnia ożywią się, ponieważ będą cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy na boisku z piłeczkami dla niezapomnianych wrażeń.
Zatwierdzone przez dzieci ★ Testy CE EN71 (1,2,3). Miękka tkanina i oddychająca konstrukcja siatki pozwala na bezpieczny i przyjazny dla środowiska plac zabaw dla dzieci.
Prosty i wytrzymały ★ przenośny, trwały, łatwy w montażu i składany, lekka torba do przenoszenia na zamek błyskawiczny dla wygodnego przechowywania. ** Piłki do zabawy nie wchodzą w zakres dostawy **
Używaj z piłkami do siedzenia ★ Zabawny zestaw do zabawy na imprezach, piknikach, grillu na podwórku, w parku, na placu zabaw, w żłobku, szkole, na karnawałach, podczas nocowania lub po prostu zatrzymaj go w domu w pokoju zabaw!
100% gwarancja zwrotu pieniędzy ★ Przeprowadź swoje badania! Kupując produkt Nubuni, wiesz jaką jakość premium dostaniesz. Dbamy o nasze dzieci, więc nie rozkoszuj się wszystkim, ale najlepszym.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor F
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..